BDP'li Altan Tan'dan Erdoğan'a İlginç Çıkış

BDP'li Altan Tan'dan Erdoğan'a İlginç Çıkış
BDP'li Altan Tan Meclis'te düzenlediği basın toplantısında Erdoğan'a Diyarbakır yöresine ait sözlerler eleştirdi."Toprak senin başına olsun.'

BDP'li Altan Tan düzenlediği basın toplantısında Erdoğan'ın son zamanlarda Yolsuzluk ve Rüşvet sürecinde özellikle inşaat faaliyetlerinde yaptığı yolsuzluğu gündeme taşıyan Tan, Erdoğan nasıl oldu da rantiyeye teslim olduğunu sordu.

Altan Tan sözlerinin devamında koca İslam Ülkelerinin 900 milyar dolar yaptığı ihracatın Almanya'nın tek başına yaptığını söyledi.Erdoğan'a bu aradaki makasın neden kapatılamadığını sordu.Tan;"Sen bir müteahhit partisisin?" diyen Tan, işlerin sanayiciye verilmesi halinde rüşvet alınamayacağını ifade etti.

AKP'nin 12 sene boyunca bir müteahhit partisi olduğunu dile getiren Tan, Başbakan'ın etrafında bir tane sanayicinin bulunmadığını vurguladı. Uçağından inenlerin hepsinin müteahhit olduğunu kaydetti. Denizin bitmesinin sebebinin bu olduğunu belirten Tan, "Saman ithal etmek zorunda kalıyorsan; Diyarbakırlı'nın ifadesiyle toprak senin başına olsun inşallah" ifadelerini kullandı. (MCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com