BDP'li başkana Ramazan ayında fuhuş baskını!

BDP'li başkana Ramazan ayında fuhuş baskını!
BDP'li başkan yardımcısı yaşları 13 ve 17 olan 2 kız kardeşle birlikte gözaltına alındı.
Siirt Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, aldığı bir ihbarla harekete geçti. İhbarda Siirt  Belediye Başkan Yardımcısı Abdullatif Ç.'nin İpekyolu Caddesi üzerinde arabasının içinde 2 kızla birlikte olduğu belirtildi. Polis olay yerine gittiğinde Abdullatif Ç. olay yerinden arabasıyla kaçmaya başladı. Uzun süren takibin ardından polis 17 yaşındaki M.A. ve kardeşi 13 yaşındaki S.A. ile birlikte BDP'li  Siirt  Belediye Başkan Yardımcısı Abdullatif Ç.'yi gözaltına alındı.

 
Siirt  Belediye Başkan Yardımcısı Abdullatif Ç.'nin  62 yaşında ve 10 çocuk babası olduğu öğrenildi. 17 yaşındaki M.A.,'nın poliste verdiği ifadede başkan yardımcısı Abdullatif Ç.'nin kendisiyle 2 yıldır ilişkiye girdiğini söylediği öğrenildi. Kız kardeşler M.A., ile S.A., emniyetteki ifadelerinin ardından Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü. Kız kardeşlerin burada sağlık kontrolü ve muayeneden geirildikten sonra adliyeye sevk edileceği belirtildi. (BCE)

Kaynak: OdaTV

DÜZELTME: Yanlışlıkla haberin başlığında "AKP'li başkan" ifadesi geçmiştir. Haber başlığının doğrusu "BDP'li başkana Ramazan ayında fuhuş baskını!" şekildedir:  Bu yanlışlıktan dolayı okuyucularımızdan özür dileriz.


 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com