BDP'li vekil böyle küfür etti: Ne bakıyorsun o... Çocuğu!

BDP'li vekil böyle küfür etti: Ne bakıyorsun o... Çocuğu!
BDP'li Sırrı Sakık'ın, geçtiğimiz hafta sonu restoranda giriştiği "taciz ve kimlik" kavgasında karşı taraf da konuştu.
Sırrı Sakık'ın, hafta sonu bir restoranda "Yanımdaki kız arkadaşa ne bakıyorsun?" diye giriştiği kavgada şişeler kırılmış, silahlar çekilmişti.
 
TACİZ KAVGASI YAPILMIŞTI
 
BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, geçtiğimiz günlerde Ankara'da bayan arkadaşıyla yemek yerken yan masadakilerle tartıştı. Kendisini taciz ettiği iddiasıyla Cüneyt A'yı üç arkadaşıyla birlikte kıyasıya dövdü. Türkiye'nin ünlü bilişim firmalarından birinin üst yöneticisi olan Cüneyt A, silahların da çekildiği dehşet anlarını Takvim'den Mevlüt Yüksel'e anlattı. 
 
İşte Cüneyt A.'nın ağzından o gün yaşananlar:
 
"GÖZLERİMİ KISARAK BAKTIM"
 
Benim gözlerim iyi görmez. O yüzden yan masadaki kim acaba diye bir ara gözlerimi kısıp baktım. Hepsi o kadar. Taciz diye bir şey zaten olmadı.
 
"NE BAKIYORSUN O.. ÇOCUĞU"
 
Önce oturduğu yerden 'Ne bakıyorsun O... çocuğu' diye bağırdı. Sonra yerinden fırlayıp silahını çekti.
 
"SİLAH DAYADI"
 
Bir anda masamıza yaklaşıp tabancayı kafama dayadı. "Seni öldürürüm, beynine sıkarım" diye bağırdı. Arkadaşlar araya girdi. Bu sefer telefonla çağırdı adamlarından birisi tabancasını çekti. Namluya mermiyi sürüp yanımda oturan arkadaşım Ali Rıza B'ye doğrulttu. Mekanizma sesiyle birlikte hepimiz donduk kaldık. Elimizi bile kaldıramadık.
 
"KAFAMDA ŞİŞE KIRDILAR"
 
Sakık ve adamı bana vurdu. Başımda 4 içki şişesi kırdı. Şu anda hem sırtım, hem başımın arka tarafından ciddi yaralar var. Onların yaptığı tam bir şehir magandalığı."
 
Öte yandan Sırrı Sakık da Vatan gazetesinden Murat Çelik'e konuştu. Asıl tacize uğrayan kişinin kendisi olduğunu ileri süren Sakık, "Taciz denilince akla kadın geliyor ama, tacize uğrayan bendim. Sürekli bana bakıp küfür ediyordu" dedi.
 
KONU ÇÖZÜM SÜRECİ 
 
Sakık, kavga ettiği kişinin çözüm süreciyle ilgili kendisine, BDP'ye ve Başbakan'a küfürler ettiğini iddia ederek şunları söyledi;
 
"Dün akşam da aynı restorandaydık biz. O gece orada yaşananlara şahit olanlardan yine aynı yerde yemekte olanlar vardı. Onlar gelip anlattılar. O masa, o gün öğleden sonra saat 2 gibi gelmiş ve o saatte başlamışlar içmeye. Biz gittiğimizde akşam 8'di. O kadar saat içmişler yani. Sonra da beni görünce adam başlamış küfür etmeye. Masasındakilerden bazıları da engellemeye çalışmış ama sonuçta iş buralara kadar vardı." (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com