BDP'li Vekil Tartıştığı Polisin Şapkasını Aldı.

BDP'li Vekil Tartıştığı Polisin Şapkasını Aldı.
Van'da BDP Van Milletvekili Özdal Üçer, kontrol noktasında tartıştığı bir polis memurunun başından şapkasını çekip aldı.

Nevruz kutlamalarında BDP Grup Başkanvekili ve Batman Milletvekili Bengi Yıldız elinde taşla görüntülenmiş, BDP İstanbul Milletvekili Sabahat Tuncel de bir başkomisere tokat atmıştı. Henüz bu olaylar güncelliğini korurken yeni bir olay da Van'da yaşandı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Van'da, BDP İl Teşkilatı tarafından dün düzenlenen nevruz kutlamalarına katılan BDP Van Milletvekili Özdal Üçer, kontrol noktasında tartıştığı bir polis memurunun başından şapkasını çekip aldı. Bu olay, kamera görüntülerine de yansıdı. Çevik kuvvet polisi S.K., bugün Cumhuriyet Savcılığı'na giderek Milletvekili Üçer hakkında suç duyurusunda bulundu.

BDP'li Özdal Üçer polisin şapkasını böyle aldı...

BDP'nin Van Kalesi yanında dün düzenlediği nevruz etkinliği, geniş güvenlik önlemleri altında kutlandı.

POLİSİN BAŞINDA ŞAPKASINI ALDI

Kutlamanın yapıldığı alana gelenler, kurulan kontrol noktalarında çevik kuvvet polisleri tarafından tek tek aranarak alana alındı. Bu sırada beraberindeki kalabalıkla BDP Van Milletvekili Özdal Üçer de alana geldi.

Milletvekili Üçer, polislerden kendisinin ve yanındakilerin aranmamasını istedi. Ancak polis memurları, Milletvekili Üçer'e, yanındakilerin aramadan geçirilmeden alana alınamayacağını söyledi. Bu nedenle Üçer ile polis memuru S.K. arasında tırmanan gerginlik tartışmaya dönüştü.

Sinirlenen Üçer, tartıştığı polis memurunun şapkasını başından çekip alarak arama noktasından ayrıldı.

Yetkililerin araya girmesiyle de polis mumurunun şapkası Milletveki Üçer'den geri alındı.

Üçer'in tartışıp başından şapkasını çıkardığı polis memuru S.K., bugün Adliye'ye giderek Cumhuriyet Başsavcılığı'na BDP Van Milletvekili Üçer hakkında şapkasını çıkarıp kendisini tehdit ettiği ididasıyla suç duyurusunda bulundu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com