Bebeğinin Ölümünü Facebook'ta An be An Anlattı!

Bebeğinin Ölümünü Facebook'ta  An be An Anlattı!
ABD'de çocuğunun doğumunu facebook'ta arkadaşlarıyla an be an paylaşan Shana Swers fark etmeden ölümünü de anlatmış oldu...

Shana Swers (35) hamileliğinin ilk gününden itibaren tüm gelişmeleri arkadaşlarına facebook üzerinden duyurdu. Kimi gün eşi Jeff'in onu onu nasıl şımarttığını, kimi gün işe nasıl aş erdiğini yazıyordu. Çiftin oğlu Isaac 23 Eylül'de dünyaya geldi. Genç kadın doğumdan dört gün sonra facebook'a tekrar girdiğinde arkadaşlarına doğum sırasında kalp kaslarının hasar gördüğünü, bu nedenle tedaviye alındığını haber verdi. 30 Eylül'de her şey yoluna girmiş gibiydi. Shana “Hastaneden çıkıyorum. Hepinize güzel dilekleriniz  için teşekkürler” yazdı.

Shana bundan sonraki 10 günü evinde bebeğiyle geçirdi. Sürekli yeni fotoğraflarını yayınlıyor, bebeğiyle ilgili mesajlar yazıyordu. Ancak genç kadın daha iki hafta geçmeden yine fenalaştı. 12 Ekim'de Facebook'ta “Yeniden acil serviste. Evet. Gerçekten” yazarak durumunun ağır olduğunu arkadaşlarına duyurdu. Shana, ilerleyen günlerde doktorların açıklamalarını ve ızdırabını internetten paylaşmaya devam etti. 31 Ekim'de yayınlanan son mesajı “Başka bir hastaneye naklediliyorum” oldu. Aynı gece bu kez akrabaları Shana'nın Facebook hesabına girerek ölüm haberini verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com