Bebeğiniz nasıl olsun?

Bebeğiniz nasıl olsun?
Fransız sanatçının yaptığı bebek oyuncakları gerçeğinden ayırt etmek neredeyse imkansız

Bebeğiniz kızıl saçlı ve bir de renkli gözlü olsun istiyorsanız bu haber tam size göre. Yapmanız gereken sadece siparişini verip nasıl bir görünüşe sahip olması gerektiğini Fransız sanatçı Laurence Ruet'e söylemeniz yeterli. O sizin için en güzel bebeği yapmayı hazır. Yalnız elinizi çabuk tutun çünkü her sene sınırlı sayıda bebek imal ediyor.

Herbir bebeği yaratmasının 2 hafta gibi bir zaman aldığını söyeleyen Fransız sanatçı Ruet, bebekleri şekil verilebilir polimer reçineden yaptığını belirtti.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre; kabaca şekil verildikten sonra bebeklere ince bir işçilikle gerçekçi yüz ifadeleri vermeye çalıştığını söyeleyen Laurence, bebeklerin kıyafetlerini de büyük bir dikkatle seçtiğinizi sözlerine ekledi.

Fransız sanatçı Laurence Ruet, "Benim gayem bebeklere bir his vermektir. Bebeklere mahcup, şaşırmış, mutlu ifadeler verme konusunda çok hassasım" dedi.

Oyuncak bebeklerin boyları da 20 santimden 55 santime kadar değişiyor. Bebeklerin her biri 450 ila bin 350 euro arasında değişen fiyattan satılıyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com