Bebek uyurken tilki parmağını ısırdı

Bebek uyurken tilki parmağını ısırdı
İngiltere'de eve giren bir kedi uyuyan bebeğin parmağını ısırdı. Yan odadan çığlıkları duyan anne gelip bebeğini kurtardı.

Londra'nın kenar mahallesi Bromley'de bugüne kadar eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Yatak odasında uyuyan dört haftalık bir bebek tilkinin saldırısına uğradı. Bebeğin parmağını ısıran tilki yan odada bebeğin çığlığını duyan annesinin gelmesiyle uzaklaştırıldı.

Annesi odaya geldiğinde çocuğun parmağının yarısının tilkinin boğazında olduğunu görüp tilkiye saldırdı. Tilkinin ağzından parmağın yarısını alan anne hemen hastaneye koştu. Doktorlar üç saatlik bir ameliyatla parmağı tekrar birrleştirdi.

Tilkinin penceresi açık olan odadan içeri girdiği belirtildi. İngiltere'de bu olaydan sonra tilkileri tartışmaya başladı. uzmanlar Lıondra2da 10 bin tilkinin insanlarla beraber yaşadığını belirtiyor.

Londra Belediye Başkanı Boris Johnson mail On Sunday gazetesine yaptığı açıklamada "Dualarım büçük bebek ve ailesi için. Şükür ki bu tip korkunç saldırılar çok nadir. Ancak kenar mahallelerdeki tilki tehlikesinin önüne geçmek için çabalarımız sürüyor" dedi.

Bebek St. Thomas' Hospital'de ameliyat edilen çocuğun damarlarının birleştirilmesi için çok çaba harcandığı belirtildi. Morlaşan bebeğin parmağının ameliyattan sonra yeniden eski haline dönmeye başladığı ifade edildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com