Bebekten Sonra Baldız Krizi!

Bebekten Sonra Baldız Krizi!
Nikahsız bir ilişkiden bebek sahibi olduğu iddia edilen eski Bakan Güler'le ilgili yeni skandal ortaya çıktı!

Nikahsız bir ilişkiden bebek sahibi olduğu iddia edilen eski Bakan Güler'in baldızının da Milli Eğitim'de ''Bakan danışmanı'' olduğu ortaya çıktı. Güler'in eşi ise, CHP eski milletvekilin kızı…

Nikahsız bir ilişkiden bebek sahibi olduğu iddiası ortaya atılan eski Enerji Bakanı Hilmi Güler'in baldızının da Milli Eğitim'de ''Bakan danışmanı'' olduğu belirlendi. Baldız Sema Gezgincan, Güler'in bakan olduğu dönemde, Milli Eğitim eski Bakanı Hüseyin Çelik tarafından müşavir olarak atandı.

Güler'in baldızı, Ankara Anafartalar Anadolu Ticaret Meslek lisesinde İngilizce öğretmeniyken, birinci derece kadro ve 3600 ek gösterge ile “Bakan Müşaviri” oldu. Hilmi Güler de, Gezgincan'ın MEB'de görev yaptığını doğruladı, işe gitmediği ve ''Bankamatikçi'' olduğu iddialarını ise yalanladı.

''DAVA AÇMASINI BEKLİYORUM''

İddiaların sahibi Sabahattin Önkibar da yaptığı açıklamada, “Nikahsız bir ilişkiden bebek edinme olayı ancak şikayet halinde suçtur. Hilmi bey ancak birinci eşinden boşanırsa bu bebeği sahiplenebilir. Doğal olarak dava açacak, açmasa iddiaları kabul etmiş olacak. Biz de yasalar önünde kendimizi savunacağız'' dedi.

BABASI CHP MİLLETVEKİLİ

Bu arada ''Eşimden eminim'' diyerek iddiaları yalanlayan eski bakan Güler'in eşi Mehtap Güler'in, CHP Muğla eski milletvekili Hasan Fehmi İlter'in kızı olduğu öğrenildi. 16. dönemde milletvekili seçilen İlter, 5 Haziran 1977'de TBMM'ye girmiş ve 12 Eylül 1980 harekatına kadar görevini sürdürmüştü. O dönemde Muğla'da CHP 2, Adalet Partisi de 2 milletvekili çıkarmıştı. Evlilik öncesi başı açık olan Mehtap Güler, Hilmi Güler ile evlendikten sonra kapandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com