Beceriksizlik Fatih Terim'i çıldırttı

Beceriksizlik Fatih Terim'i çıldırttı
Bülent Tulun'un özellikle Oussama Assaidi transferinde yaptığı hatalar Terim'in sabrını taşırdı.

Tecrübeli teknik adamın, Aysal'la yaptığı görüşmede, Bülent Tulun'un çalışmalarından memnun kalmadığı için bu kararı aldığı ortaya çıktı.

Terim'in verdiği rapor doğrultusunda Abdürrahim Albayrak yerli, Tulun ise yabancı oyuncuların transferiyle ilgilenecekti.

FATİH TERİM'İN SABRI TAŞTI

Fakat Tulun'un özellikle Oussama Assaidi transferinde yaptığı hatalar Terim'in sabrını taşırdı. Terim, transferlerin bir türlü sonuçlanmamasının ardından Başkan Aysal'dan izin alarak devreye girmeye karar verdi. Harekete geçen Terim, bundan sonra transfer görüşmelerine bizat katılacak.

Terim ilk iş olarak Madrid'de Hamit'le birebir bir görüşme yapacak. Terim bu görüşmeden Hamit'ten özel bir istekte bulunduğu ve menajeri Reza Fazelli'yi görüşmeye çağırmamasını istediği öğrenildi. Terim'in bu görüşmede Hamit'ten 'ödemeler konusunda 'anlayış' isteyeceği bildirildi.

Terim daha sonra Milano'ya geçerek gündemde yer alan Felipe Melo, Giampaolo Pazzini ve Milos Krasic transferlerine son noktayı koymaya çalışacak. Terim'in Juventus tarafından Torino'ya çağrılan Melo'yla bir görüşme yaparak bir sezon boyunca birlikte çalıştığı oyuncusundan indirim isteyecek.

Bu arada Terim'in Ünal Aysal'la yaptığı görüşmede Başkan'dan, 'Başkanım lütfen transferler için tarih vermeyin. Bu sizin üzerinizde gereksiz bir baskı oluşturuyor' dediği de kulağımıza kadar gelen dedikodular arasında. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com