Behzat Ç'nin galası pazartesi

Behzat Ç'nin galası pazartesi
İstanbul Galası 24 Ekim Pazartesi İstinye Park AFM ve Ankara Galası 26 Ekim Çarşamba Cepa AFM sinemalarında gerçekleşecek.

Ekranların fenomen haline gelen dizisi 'Behzat Ç.Seni Kalbime Gömdüm' sinema filmiyle  28 Ekim'de sinema salonlarında buluşmaya hazırlanıyor.


48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Alan Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü üstelendiği, 'Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm'
yazar Emrah Serbes'in “Son Hafriyat” adlı romanından uyarlandı. Filmin yönetmeni ise Serdar Akar.

Behzat Ç. (Erdal Beşikçioğlu) ve filmin ana karakterleri olan Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Akbaba'ya (Berkan Şal) filmde Tardu Flordun kurbanlarını kazdığı çukurlara gömüp polislerden geçmişin intikamını alan (Red Kit), Cansu Dere (Songül) olay yeri inceleme amiri ve Hakan Boyav ise kendini (Kolsuz Ahmet sanan Süleyman) rolünde eşlik ediyor.


Diziden bağımsız olarak farklı bir senaryo ile karşımıza çıkan Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm sinema filminde ayrıca Ege Aydan, Canan Ergüder, Hazal Kaya, Ayda Aksel, Rıza Kocaoğlu, Tolga Tekin ve Nihat İleri gibi usta oyuncular rol alıyor.
Tarkan Karlıdağ –Adam Film ve Nadoworks Media tarafından yapımı gerçekleştirilen 'Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm' 28 Ekim'de sinemalarda.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com