Behzat Ç'yi Hiç Böyle Görmediniz!

Behzat Ç'yi Hiç Böyle Görmediniz!
Behzat Ç'nin 30'uncu bölümünde savcı Canan ve Behzat sevişti...

'Harun'un türbanlı bir kızla yaptığı sohbet 'cemaate destek' olarak basına yansıyınca, 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' bu bölümde Emniyet içindeki bir yapılanma ele aldı. Dizide Türkiye gündemine açık göndermeler vardı. Behzat Fethullahçı yapılanmaya kafa tuttu. Harun başörtülü kız arkadaşına sataşan teyzeye laf çaktı. Ahmet Şık'a sahip çıktı.. Ve dizinin sonunda savcı Esra'yla sevişti..

ALBAY İNTİHAR ETTİ EMNİYET TEŞKİLATI KARIŞTI
Gündemdeki konulara dikkat çeken dizi de bu hafta yine Türkiye gündemine göndermeler vardı. Can Uçar adındaki emekli albay evinde ölü bulunduktan sonra cinayet büro işin peşine düşer.. Görünüşte albay, intihar etmiştir. Ancak cinayet büro ekibi, olayın cinayet olmadığından şüphelendiği için olayın üzerine gitti. Behzat Ç. albayın öldürülmeden önce bir gazeteciyle yazı dizisi hazırladığını öğrenince işin rengi değişti.

KAFA TUTTU
İşin içinde başka hesaplar olduğunu anlayan Behzat Ç. emniyet içindeki birtakım yapılanmaları da gün yüzüne çıkaracak bilgilere ulaştı.. Emniyetteki Fethullahçı yapılan bölümde Behzat yapılanmaya kafa tuttu. Ama Behzat'tan soruşturmasının üstünü kapatılması istendi. İşin içine ölen kızının kamera görüntüleri de girince Behzat soruşturmayı kapattı..

AHMET ŞIK'I SAVUNDU
Dizide evi basılan gazetecinin bilgisayarından dosyalar silindi. Kadın gazeteci tutuklandı. Behzat amiriyle konuşurken "Ya müdürüm allah aşkına çocuk mu kandırıyorsunuz. O gazeteci bütün planlarını ortaya çıkardı. O kız ortaya çıkarttı onlar da bu planın parçası dediler. Emniyet'teki yapılanmayı o kadın çıkardı. Bunu herkes biliyor." dedi.. Dizideki görüntüler Ahmet Şık'ı akıllara getirdi.

BAŞÖRTÜLÜ SEVGİLİYE SAHİP ÇIKTI
Geçen hafta dizideki başörtülü sevgiliyle dikkatleri çeken hatta eleştiri alan dizide geçen haftaki eleştirilere de yanıt vardı. Kız arkadaşıyla sinemaya giden Harun başörtüsüne verilen tepkiye çok sinirlendi. Sinemada başörtülü kıza dönerek "Bunlar da her yere doluştular" deyince Harun teyzeyi azarladı.

BEHZAT'TAN TEŞKİLATA CEVAP
Arıza polis Behzat da boş durmadı. Kendisine en iyi polis ödülü veren teşkilata yaptığı konuşmayla cevap verdi.."Ben bugüne kadar bildiğim yoldan gittim. Ama siz bugün beni kendi yolunuza çektiniz. Benim ruhumu kirlettiniz." Teşkilatın kendisine verdiği 10 maaş ikramiye çekini yırttan Behzat'ın konuşması ayakta alkışlandı. Üst rütbeli amirlerin önünde verilen çek ödülüne öyle bir küfür etti ki: Tabak iyi de çekinizin A.... koyim..

SAVCI VE BEHZAT SEVİŞTİ
Diziye damgasını Savcının Behzat'a yaptığı aşk itirafı damga vurdu. İtirafın ardından Behzat ve Savcı Esra yayınlanan bu bölümde seviştiler.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com