Bekir Durmuş güven tazeledi

Bekir Durmuş güven tazeledi
Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Kütahya Terziler Odası’nda başkanlığına yeniden seçilen Bekir Durmuş, güven tazeledi. Başkan Durmuş, kendisine güven ve destek veren tüm üyelerine teşekkür etti.

Ergun Çelebi İmam Hatip Orta Okulu Spor Salonu'nda yapılan genel kurulda, mevcut başkan Bekir Durmuş tek liste ile katıldı.
Türkiye Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Federasyonu Genel Başkanı Sinan Turhan’ın divan başkanlığına seçildiği kongreye çok sayıda oda üyesinin yanı sıra MHP Belediye Başkan Adayı Alim Işık, AKP belediye başkan adayı Kamil Saraçoğlu, AKP il başkan vekili İshak Gazel, MHP merkez ilçe başkanı Metin Belek, Kütahya Esnaf Odaları birlik başkanı İbrahim Yiğit ve oda başkanları katıldı.
Divan Başkanı Sinan Turhan, esnafın ekonominin can damarı olduğuna dikkat çektiği açıklamasında, kongrenin terzi esnafına hayırlara vesile olmasını diledi.


“BEN SİZDEN RAZIYIM ALLAH’TA RAZI OLSUN”
Kütahya Terziler Esnaf Odası Başkanı Bekir Durmuş’da genel kurula ilgi gösteren oda üyelerine teşekkür etti. Terzilik mesleğini iğne ile kuyu kazmaya benzeten Başkan Durmuş, “Hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz. Mesleki sorunlarımızın çözümü için meslektaşlarımızla dayanışma içerisinde olacağız. Terzilik, Ayakkabıcılık, Yorgancılık hepsi el emeği ve göz nuru isteyen meslekler. Bizler rızkımızı alın teri ile kazanan insanlarız. Ahilik kültürünü benimsemiş ve bu kültür üzerine hayallerimizi nakışlarda gösterebilen nadir mesleklerden birinin mensuplarıyız. 4 yıllık görev sürem boyunca her üyemin hatta üyemiz olmasa da her meslektaşımızın sorunlarına çare aradık. Bensizlerden razı oldum Allah’ta sizden razı olsun '' diye konuştu.
Bekir Durmuş Başkanlığında tek liste halinde gidilen olağan genel kurulda Yönetim kurulu Haşim Özkan, Emine Esmek, Ramazan Tunç, Süleyman Özcan, Ömer Gülmez ve Mehmet Ali Yılmaz’dan oluşurken Denetim Kurulu ise Sabri Yabancı, Dilek Betül Çapacıoğlu ve Bayram Bayadız’dan oluştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com