Belediye Başkanı Elibol sözünü tuttu

Belediye Başkanı Elibol sözünü tuttu
Sandıklı Belediye Başkanı İsmail Elibol, 75. Yıl İlköğretim Okulu 4-A sınıfına verdiği bilgisayar sözünü tuttu.

Sandıklı Belediye Başkanı İsmail Elibol, 75. Yıl İlköğretim Okulu 4-A sınıfına verdiği bilgisayar sözünü tuttu.
Sandıklı ilçesi 75. Yıl İlköğretim Okulu 4-A sınıfı velileri, bir ziyaret esnasında öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim görebilmesi için bilgisayara ihtiyacı olduğunu Belediye Başkanı İsmail Elibol'a söylemişti.
75. Yıl İlköğretim Okulunu ziyaret eden Elibol, bilgisayar sözü verdiği öğrenci velilerinin bu isteğini yerine getirerek okul müdürü Mustafa Erdoğan ve sınıf öğretmeni Yasemin Özkan'a bilgisayarı teslim etti. Belediye Başkanı İsmail Elibol, eğitimin önemine değinerek 'Geleceğimizi sağlam zeminler üstüne inşa etmek istiyorsak çocuklarımızın eğitimine önem vermeliyiz. Öğrencilerimizin günümüz koşullarında eğitim almalarını sağlamak önemli görevlerden biri. Tüm çocuklarımız bilgi çağını en iyi şekilde takip
edebilmeli ve teknolojinin nimetlerinden yararlanmalı. Öğrenci velileri benden bilgisayar talep etmişlerdi. Kendilerine sınıflarına bilgisayar hediyesi sözü vermiştim. Öğrencilerimizin daha iyi eğitim ve öğretim görmeleri için bu sözü yerine getirmek mutluluk vericidir' dedi.
EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ
75. Yıl İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Erdoğan da bilgisayar için Başkan Elibol'a teşekkür etti. Başkan Elibol'un eğitim gönüllüsü olduğunu söyleyen Erdoğan, şunları söyledi: 'Belediye Başkanımız İsmail Elibol'a bu güzel hediyesinden dolayı teşekkür ederim. Öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerinde bilgisayardan faydalanmaları çok önemli. 4-A sınıfı öğrencilerimiz başkanımızın hediye ettiği bilgisayarla daha güzel başarılara imza atacaklardır.' Belediye Başkanı İsmail Elibol'un sözünü yerine getirdiğini belirten öğrenci velileri, desteklerinden dolayı Başkan'a teşekkür ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com