Belediye Başkanları bir araya geldi

Belediye Başkanları bir araya geldi
AK Parti İl Başkanı Hilmi Alper, partisinin Belediye Başkanları ile Sivaslı ilçesinde bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Hilmi Alper, partisinin Belediye Başkanları ile Sivaslı ilçesinde bir araya geldi. Alper, her ay düzenledikleri istişare toplantılarında belediye başkanlarının hükümetten taleplerini değerlendirip sorunları masaya yatırdıklarını söyledi.
Sivaslı İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen istişare toplantıya Sivaslı Belediye Başkanı Zafer Küçükgöl ev sahipliği yaptı.Toplantıya Tatar, Yayalar, Selçikler, Karbasan, Ağaçbeyli, Güre, Bölme, Büyükoturak ve İlyaslı Belediye Başkanları katıldı. AK Partili Belediye Başkanları ile her ay sonunda bir araya gelerek sorunlar ve çözüm yolları konusunda istişarede bulunduklarını belirten AK Parti Uşak İl Başkanı Hilmi Alper vatandaşa hizmet anlayışı doğrultusunda teşkilatla gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.
AK Parti il teşkilatı olarak mahallede, köyde, Belde de ve İlçelerde tüm Uşak'ta aktif bir şekilde çalıştıklarını belirten Hilmi Alper “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan aldığımız güç ile halkımıza hizmet edebilmek için 24 saat çalışıyoruz. Belediye Başkanlarımızda aynı bizler gibi kendi bölgelerinde yoğun mesai harcıyor. Hizmet parolası ile çıktığımız bu yolda halkımıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Her ay gerçekleştirdiğimiz Belediye Başkanları toplantısı ile başkanlarımızın hem çalışmaları hem de sorunları konusunda bilgi alıyoruz. Hiçbir sorun yaşamadan vatandaşımıza en güzel hizmetleri yapmayı hedefliyoruz' dedi.
Belediyelerin projelerini gerçekleştirebilmesi için gerekli desteği sağlayacaklarını da anlatan Alper şöyle devam etti; “ Belediye başkanlarımızın vatandaşın lehine olacak her projesinin destekçisiyiz. Bunun için çalışmalara hız verdik. Başkanlarımız bir yandan bulundukları bölgelerin sorunlarını çözerken bir taraftan da belde ve ilçelerini nasıl kalkındırabiliriz, ne tür projeler yapılabilinir konularını sürekli irdelemekte ve vatandaştan gelen talepleri yerine getirmektedir. AK Parti il teşkilatı olarak belediye başkanlarımıza her türlü desteği veriyoruz vermeye de devam edeceğiz”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com