Belediye çalışanlarından çevre temizliği

Belediye çalışanlarından çevre temizliği
Kütahya'nın Altıntaş ilçesi belediye çalışanları ellerine birer çöp torbası alarak ilçe cadde ve sokaklarında temizlik yaptı.

Kütahya'nın Altıntaş ilçesi belediye çalışanları ellerine birer çöp torbası alarak ilçe cadde ve sokaklarında temizlik yaptı.
Altıntaş Belediyesi temizlik biriminde çalışan personel ilçe cadde ve sokaklarını tek tek dolaşarak yerlere atılmış çöpleri topladı. Görevleri ev ve işyerleri önünde bulunan çöp konteynırlarını ve çöp varillerini temizlemek olan personelin bu çalışması dikkat çekerek taktirle karşılandı. En güzel temizliğin kirletmemek olduğu tabirini anımsatan ilçe belediye başkanı Sıtkı Yüzüak, ilçesinin daha temiz ve daha sağlıklı bir ilçe olması için çalıştıklarını bildirdi. Başkan Yüzüak, “Bilindiği gibi temizlik işleri birimimizin asıl görevi konteynır ve çöp bidonlarında bulunan çöpleri toplamak. Ancak yaptığımız inceleme üzerine cadde ve sokaklarımızın da kirliği olduğunu gördük. Bunun için ekibimiz ellerine eldivenlerini takarak ve çöp torbaları alarak sokaklardaki çöpleri tek tek topladılar. Ben personelimin bu titiz çalışmasını kutluyor, kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
İlçe halkından da cadde ve sokakların daha temiz kullanılmasını isteyen başkan Yüzüak, “Hemen her cadde ve sokağımızda bulunan çöp konteynırlarına, çöp teneke ve bidonlarına çöplerimizi atarsak ilçemiz çok sağlıklı ve temiz bir ilçe olacaktır” ifadelerini sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com