Belediye şehitlikleri çiçeklerle donattı

Belediye şehitlikleri çiçeklerle donattı
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, şehitlikleri çiçeklerle donattı.Belediye görevlileri, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü öncesi şehitlere olan minnet duygularını bu sene de çiçeklerle yineledi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, şehitlikleri çiçeklerle donattı.
Belediye görevlileri, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü öncesi şehitlere olan minnet duygularını bu sene de çiçeklerle yineledi. Büyükşehir Belediyesi ve Garnizon Komutanlığı işbirliğiyle başlatılan çalışmalarla kentte bulunan şehitlikler adeta çiçek bahçesine dönüştürüldü.
Vişnelik ve Kanlıpınar şehitlikleri ile Asri Mezarlık'taki şehit kabirlerinde çalışma gerçekleştiren ekipler, belediye üretim tesislerinde yetiştirilen binlerce çiçeği şehitlerin kabirlerine dikti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehirli şehitlerimize şükran ve minnet duygularının bir ifadesi olarak şehitliklerde her sene düzenli olarak çiçeklendirme çalışması gerçekleştirdiklerini belirterek, 'Ülkemizin bağımsızlığı için canını veren aziz şehitlerimiz ve onların bizlere emaneti olan aileleri için ne yapsak azdır.
Türkiye'nin birliği ve bağımsızlığı için canını veren tüm şehitlerimizi de bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com