Belediye ücretli oto park uygulamasını gözden geçiriyor

Belediye ücretli oto park uygulamasını gözden geçiriyor
Kütahya'nın araç zengini ilçesi Simav'ın DP'li Belediye Başkanı Kasım Karahan, oto park problemini ortadan kaldırmak amacıyla 1 Haziran 2010 tarihinde geçtikleri ücretli oto park sisteminde yaşanan bazı sıkıntılar yüzünden uygulamaya 8 A

Kütahya'nın araç zengini ilçesi Simav'ın DP'li Belediye Başkanı Kasım Karahan, oto park problemini ortadan kaldırmak amacıyla 1 Haziran 2010 tarihinde geçtikleri ücretli oto park sisteminde yaşanan bazı sıkıntılar yüzünden uygulamaya 8 Ağustos 2010 tarihinden itibaren bir süreliğine ara verdiklerini bildirdi.
Alacakları yeni tedbirler ile ücretli oto park uygulamasında yaşanan sıkıntıları sona erdirmek istediklerini vurgulayan Belediye Başkanı Kasım Karahan, gözden geçirdikleri ücretli oto park uygulamasını en kısa sürede yeniden başlatacaklarını kaydetti.
Ücretli oto park uygulamasına bir süreliğine ara vermelerine yol açan sıkıntıların kaynağına indiklerini dile getiren Karahan,” Sorunları biliyoruz. Hem araç sahiplerini hem de esnaflarla vatandaşlarımızı rahatlatacak bir sistem üzerinde çalışıyoruz. Önceki uygulamadan da dersler çıkardık. Yeni uygulamaya en geç 15–20 gün içerisinde tekrar başlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com