Belediyecilik hizmetlerine inceleme

Belediyecilik hizmetlerine inceleme
Ankara'nın Çankaya İlçe Belediyesi yetkilileri, Eskişehir'deki belediyelerin çalışmalarını yerinde görmek amacıyla, 20 kişilik teknik ekiple Eskişehir'e geldi.

Ankara'nın Çankaya İlçe Belediyesi yetkilileri, Eskişehir'deki belediyelerin çalışmalarını yerinde görmek amacıyla, 20 kişilik teknik ekiple Eskişehir'e geldi. Heyette yer alan Çankaya Belediyesi Fen İşleri Müdürü Lütfü Şevran, Eskişehir'deki tüm belediyelerin örnek çalışmalar yaptığını ve bu çalışmaları yerinde görmek için Eskişehir'e geldiklerini belirtti.
Program kapsamında Eskişehir'e gelen 20 kişilik heyete, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda belediye yetkilileri tarafından brifing verildi. Heyet daha sonra Odunpazarı Evleri'nden Kent Park'a, Sanat Merkezleri'nden belediye atölyelerine kapsamlı bir inceleme gezisi gerçekleştirdi.
Gezi sonrası açıklama yapan Çankaya Belediyesi Fen İşleri Müdürü Lütfü Şevran, Eskişehir'deki değişimi ve projeleri uzun zamandır medyadan takip ettiklerini belirterek, 'Eskişehir, Türkiye'de en çok merak edilen şehirlerden biri. Medyada, şehircilik çalışmaları ile bu kadar fazla yer alan Eskişehir'in başarısını yerinde görmek istedik. Çankaya Belediyesi olarak Eskişehir'deki örnek çalışmaları çok beğendik. Eskişehir'deki tüm belediyeleri başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum.' şeklinde konuştu
Daha önce de Trakya Belediyeler Birliği üyeleri, Karşıyaka Belediyesi ve Bakırköy Belediyesi'nden yetkililer Eskişehir'e gelerek kentteki çalışmalar hakkında incelemeler de bulunmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com