Belediyeden Örnek Davranış!

Belediyeden Örnek Davranış!
Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından her yıl Ramazan ayında yapılan erzak yardımlarına başlandı.

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından her yıl Ramazan ayında yapılan erzak yardımlarına başlandı. Yapılan müracaatları değerlendiren belediye ekipleri müspet sonuca vardıkları vatandaşlara erzaklarını teslim ediyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, 'İhtiyaç sahibi hemşerilerimize her yıl olduğu gibi bu yıl da erzak yardımı yapıyoruz. Alınan müracaatları inceleyen ekiplerimiz olumlu görülen ihtiyaç sahiplerine erzakları teslim etmeye başladı. Hakkaniyet çerçevesinde yaptığımız bu yardımlarla ufak da olsa hemşerilerimizin sofralarına katkımız olursa mutlu olmuş olacağız. Ramazan ayı başlamadan önce başlanılan dağıtımlar Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce vatandaşlarımıza evlerinde teslim ediliyor.' dedi.

Ayrıca belediye erzak paketi haricinde esnaflar tarafından verilen gıda yardımlarının da ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıldığını belirten Başkan Güler, katkılarından dolayı yardımda bulunan esnaflara da teşekkür etti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com