Belki şimdi utanırlar

Belki şimdi utanırlar
Yandaş medyanın Ethem Sarsülük'ün örgüt kampında çekilmiş fotoğrafları dedikleri görüntüler bakın neredeymiş

Sarısülük ailesi, iddialara konu olan görüntülerin kurgu olduğunu anlatarak “Taşeron bir firma aracılığıyla 2012′de Hakkâri’de Tekelli Tabur Komutanlığı’nda yapılan jandarma karakolunun inşaatında çalışırken çekilen fotoğraflardır” açıklaması yaptı.

KARAKOL İNŞAATINDA ÇALIŞIRKEN ÇEKİLMİŞ

Ağabey Mustafa Sarısülük de fotoğrafların Hakkari Tekeli Tabur Komutanlığı’nda çekildiğini belirterek şöyle konuştu: “O fotoğraflar Ethem’in bilgisayarında bulunan fotoğraflardır. Ethem, işçi olarak çalıştığı taşeron firma tarafından Hakkari’ye gönderilmişti.

“ASKERLERLE VİDEOLARI DA VAR”

Hakkari’de iki ay kaldı. Örgüt üyesi olarak yayınlanan o fotoğraflar ise askeri karakolun inşaatında çekilen fotoğraflar ve hatıra olsun diye çekilmiş. Askerlerle video görüntüleri de var. Tamamen bir karalama operasyonudur.”

Polis kurşunuyla hayatını kaybeden Ethem Sarısülük’e yönelik, “örgüt üyesi” olduğu yönünde ve örgüt kampında fotoğraf çektirdiği yönünde iddialar çeşitli internet sitelerinde haber olarak yer aldı. Ethem Sarısülük’ün ailesi, fotoğrafların ve o haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com