Bellona 12.Yılını Bayileriyle Kutladı

Bellona 12.Yılını Bayileriyle Kutladı
Modern tasarımları, genç ve yenilikçi çizgisi ile ev modasının öncü markası Bellona, 12. yılını takım ruhu teması konsepti eşliğinde 800 bayiisi ile birlikte Antalya'da kutladı. Bellona'nın 2009 hedeflerinin ve projelerinin paylaşıldığı toplan

12 yıl içinde Türkiye mobilya sektörünün vazgeçilmez markalarından biri haline gelen Bellona, Türkiye geneline yayılmış 800'e yakın bayii ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. 3 Ayrı entegre üretim tesisinde üretimi gerçekleştirilen Bellona, 12. yılını Antalya'da düzenlenen bayi toplantısı ile kutladı. Bellona bayii toplantsına Türkiye genelinde faaliyet gösteren 800 Bellona bayiisinin yanı sıra, Boydak Holding ve Bellona markasının üst düzey yöneticileri de katıldı.

Bellona bayii buluşmasında konuşma yapan Boytaş Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Boydak “Bellona Türkiye'nin en önemli mobilya markalarından biri olarak toplam 3.800 çalışanı ile hizmet vermektedir. Türkiye geneline yayılmış 800'e yakın bayiimizi ve tedarikcilerimizi de bu rakama dahil edecek olursak Bellona 12 yıl içinde Türkiye'ye katma değer ve istihdam yaratan önemli markalardan biri olmayı başarmıştır. Bellona'nın üretiminin gerçekleştirildiği Boytaş Mobilya bugün İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketi arasında 119. sırada yer almaktadır. 12 yıl içinde geldiğimiz bu noktada sizlerin gücü ve emeğinin yeri çok büyüktür.”dedi

2009 yılında yeni birçok Bellona mağazası açmayı plandıklarını belirten Şükrü Boydak, mevcut bayii yapısını daha da güçlendirerek Bellona'nın hizmet kalitesini sürekli artırmayı amaçladığını belirtti. Toplantı sonunda 2008 yılında dereceye giren Bellona bayilerine plaket verildi. Aynı gün düzenlenen gala gecesinde Funda Arar ve Kubat sahne saldı.

Dünya standartında, estetik, modern ve kaliteli ürünleri ile oturma gruplarından panel mobilyaya, yataktan ev tekstil ürünlerine, aksesuar ürünlerinden halı koleksiyonu ve bahçe mobilyasına kadar tüketiciye yüzlerce ürünü sunan Bellona hayatı daha keyifli kılmayı amaçlayan ev modası yaklaşımını hızla hayata geçiriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com