Belözoğlu : "Alttan almam gerekirken..." (VİDEO)

Belözoğlu : "Alttan almam gerekirken..." (VİDEO)
Emre Belözoğlu, önemli açıklamalar yaptı...

Sansürsüzhaber - Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Emre Belözoğlu, Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantı Odası'nda basın mensuplarının karşısına geçti ve önemli açıklamalar yaptı. Sarı-lacivertli oyuncu, yaşanan bu olaydan ötürü özür diledi.

Basın mensuplarının sorularını almak istemeyen Emre'nin yaptığı açıklamalar şöyle ; 


"3 TEMMUZ'DAN BERİ ÇOK CİDDİ BİR SIKINTI YAŞIYORUZ"

"O gün ne olduysa, ne bittiyse, hiçbir soru almadan cevaplayacağım. Ağzımızdan çıkan kelimeler farklı yerlere çekilebiliyor. 3 Temmuz'dan beri çok ciddi bir sıkıntı yaşıyoruz. Camiamız, Fenerbahçe ve futbolcular çok etkilendi. Fenerbahçe'ye atılan bu karalamalar öncesi, benim hakkımda da iftiralar atıldı."

"AYKUT HOCADAN ÖZÜR DİLİYORUM"

"5-6 aylık bir süreç boyunca kendimi çok yorgun ve bitkin hissettim. Son maçla alakalı bazı şeyler söylemek istiyorum. Tarihimizin bu zor dönemini yaşayan camiamızın bu sağlam duruşuna, zarar verdiysem, gerek bizlere inanan taraflarlarımıza üzüntü verdiysem, yönetimimize, takım arkadaşlarıma ve sayın Aykut Kocaman'a sıkıntı verdiysem, özür diliyorum. "

"ALTTAN ALMAM GEREKİRKEN...."

"Olay tamamen aramızda olan, medyadaki bazı kişilerin dediği gibi değil, yanlış anlaşılmadan gelen bir olay. Alttan almam gereken bir durumda maalesef böyle bir durum ortaya çıktı. Aykut hocadan bir kez daha özür diliyorum. Önemli olan Fenerbahçe'nin başarısı ve mutluluğudur. Bizler bu süreci iyi idare ettik. Bizi bundan sonra güzel günler bekliyor. "

"ŞAMPİYONLUĞUMUZU BU YIL PERÇİNLEYECEĞİZ"

"Anamızın ak sütü gibi olan şampiyonluğumuzu, bu seneki şampiyonlukla perçinleyeceğiz. Temmuz ayından beri olan ne varsa, saha içinde ne yaşadıysam, insanlarla paylaşmışımdır. Özür diliyorum. Olayın merkezi halinden çıkmak istiyorum. Artık aileme dönmek istiyorum."

"BANA ULAŞAN BİR TEBLİGAT YOK"

"Hiçbir şekilde bir veda yok. Kadro dışı kaldığıma dair bana ulaşmış bir tebligat yok. Spekülasyon olmasın diye bazı şeyleri söylemiyorum. Fenerbahçe ile olan ilişkimi, sevdamı, bu konuyla ilgili malzeme edecek bir adam değilim. Yapmış olduğum hataların cefasını çekmeye hazırım. Yapmadığım bir hata yüzünden bunu bana mal etmeyin. Maalesef geçmişte basındaki arkadaşlarla polemiğe girdim."

"FUTBOLU FENERBAHÇE'DE BIRAKMAK İSTİYORUM"

"Fenerbahçe beni göndermek istemediği sürece ben buradayım. Futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyorum. Mukavelem bitiyormuş gibi bir hazırlık yapmıyorum. Hocam ile çok samimi bir diyaloğumuz var. Aykut hocaya çok değer veren biriyim. Özür diliyorum" diye konuştu."

(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com