Ben CHP Hakkında Ne Dersem O Olur

Ben CHP Hakkında Ne Dersem O Olur
İyi geceler deyip başladı, Melih Gökçek'in Twitter'ında Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan'ın CHP'ye adaylığında şok iddialar ortaya attı.

Turgay Yavaş, elmahaber

Melih Gökçek'in gece mesaisi "iyi geceler" demesiyle başladı. İlk önce CHP'ye çattı. Yeni iddialar ortaya attı. Sonra takipçileriyle sohbete başlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bir CHP fıkrasıyla mesaisini sonlandırdı. İşte Gökçek'in dün gece ki Twitter'da paylaştıklarından ayrıntılar:

Melih Gökçek önce herkesi 'iyi geceler' deyip herkesi selamdı. Sonra; Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan'ın CHP'den adaylık için mürazcaat edeceğini önceden söylediğini belirtti ve ortaya bir iddia attı. Tuncay Özkan'ın adaylığı kabul edilirse seçim sonrasında CHP'nin yeni genel başkanı Tuncay Özkan'ın olacağını kesin bir dille ortaya koydu. Fakat Gürsel Tekin genel başkanlık arzusu Özkan'ın aday olmasına en büyük engel. Gökçek'e göre Gürsel Tekin karşısında rakip istemiyor.

Bu iddilarını Gökçek farklı bir dille güçlendirerek ortaya koyuyor. Dediklerinin bir bir ortaya çıktığını savunan Gökçek; 'Ben CHP'de ne desem o çıkar, ben CHP uzmanıyım' diyor.

Gökçek meydan da okuyor; isteyenlerle iddiaya girebileceğini belirten Gökçek, listelerin Gürsel Tekin'in süzgeçinden geçtiğini savunuyor. Kemal Kılıçdaroğlu'na güle güle sözleride burda dikkat çekiyor.

Daha sonra takipçileriyle sohbete başlayan Gökçek, ,ilginç demeçlerine devam ediyor. Bunlardan bazıları; 'CHP'yi herkes tanımalı ve CHP'den vaz geçerek doğruları bulmalı.', 'Birçok CHP'li hala bu gerçeği hem kavramamış, hem kabul etmiyor. Bilmeyenlere yardımcı oluyoruz'. Ayrıca Twitter'da Kemal Kılıçdaroğlu'nu kısaltarak KK yazmasına da açıklık getiriyor: 'Kemal Kılıçdaroğlu 17 ara dahil 18 karekter,KK iki karekter.Twitter'de biliyorsun 140 karekterden fazla kullanamıyorsun' diyerek bu yönde kendini savunuyor.

Ortaya bir başka iddiada Mustafa Sarıgül hakkında atıyor. Kesinlikle CHP'ye almayacaklarını belirtiyor. Mustafa Balbay'ın ise alınacağını savunuyor.

Ve Twitter mesaisini CHP fıkrasıyla bitiriyor, İşte büyük harflerle yazdığı fıkra:

CHP YENİ SEÇİM OTOBÜSÜ ALMIŞ YÜKSEKLİĞİ 4 METRE. SEÇİM GEZİSİNE ÇIKMIŞLAR KK VE GÜRSEL TEKİN ÖNDE.KARŞILARINA BİR KÖPRÜ GELMİŞ.

ÜZERİNDE "YÜKSEKLİK 3,5 METRE" YAZIYOR. GT HEMEN ŞÖFÖRÜ İKAZ ETMİŞ "DİKKAT ET 3,5 YAZIYOR GEÇEMEZSİN"

KK BİR SAĞA BAKMIŞ BİR SOLA BAKMIŞ "BIRAK GÜRSEL ŞÖFÖR GEÇSİN. BEN BAKTIM ETRAFTA TRAFİK POLİSİ YOK"

Not: KK: Kemal Kılıçdaroğlu

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com