Ben Daha Ne Yapayım!

Ben Daha Ne Yapayım!
Yabancıyla olmaz, Türk hoca lazım dediler, Aykut'u getirdim... Şimdi onu yerden yere vuruyorlar Fransa gol kralı Niang'ı, Nijerya kaptanı Yobo'yu, Dia ve Stoch'u aldım.

Kimseye yaranamadım... Her şeyi hocaya bıraktım, işlerine karışmadım. Ama 9 puan gerideyiz. Ben daha ne yapayım!

Trabzon maçındaki travma sonrasında bu sezona büyük yatırım yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bir türlü beklenen başarının gelmemesinin sıkıntısını yaşıyor. Şu ana kadar sakin bir görüntü çizen Yıldırım en sonunda patladı.

İŞTE İÇİMİZDEN BİRİ!
Geçtiğimiz gün yapılan yönetim kurulu toplantısında tüm şikayetlerini dile getiren Yıldırım çok önemli ifadeler kullandı. Başkan Aziz Yıldırım, "Herkes bana 'bu iş Türk hocayla olmaz. İçimizden birini getirmek lazım' dedi. Ben de takımı Aykut'a emanet ettim. Şimdi de onu yerden yere vuruyorlar" ifadesini kullandı.

7-8 YILA DAMGA VURURLAR
Transferle ilgili eleştirilere tepki gösteren Yıldırım, "Dia ve Stoch gelecek 7-8 yıla damga vuracak. Niang, Fransa gol kralı. Yobo da Nijerya'nın kaptanı. Ama yine kimseye yaranamadım" şeklinde konuştu. Yıldırım, teknik heyetin işine de karışmadığını söyleyerek, "Her şeyi hocaya bıraktım. Onlar ne istediyse yaptım. Fakat yine Trabzon'un 9 puan gerisindeyiz. Artık ben daha ne yapayım" diyerek isyan etti

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com