"Ben de merak ediyorum"

"Ben de merak ediyorum"
Ünlü modacı Nedret Taciroğlu'nun Nişantaşı'nda düzenlediği davete katılan Serenay Sarıkaya, iş ve aşk hayatı hakkında konuştu.

Lale Devri adlı diziden ayrılan Serenay Sarıkaya, davette bir araya geldiği Nedret Hanım'ın kızı Yasemin Taciroğlu’yla gazetecilerin karşısına geçti. Sarıkaya, “Yasemin benim akın arkadaşım, daha önce de tasarladıkları kıyafetleri iyip tanıtım çekimlerini yapmıştım, bugün de arkadaşıma destek olmak için geldim" dedi.

Lale Devri dizisinde rol birlikte rol aldığı Emina Sandal’ın ‘Ben Serena ve Tolgahan yüzünden diziden ayrıldım' açıklamasının hatırlatılması üzerine Serenay Sarıkaya, ‘Emina ile küs değilim, bu haberi bana bir kaç kişi daha söyledi, ben de merak ettim ve o röportajı daha okumadım ama okuyacağım’ dedi.

İYİ ANALİZ ETMEK LAZIM

Yeni projelerde yer alıp almamanın iyi bir analiz gerektirdiğini söyleyen Serena Sarıkaya, ‘Artık diziler yayınlanmadan kalkıyor doğru tercihi yapmak için iyi analiz yapmak lazım’ dedi. Sarıkaya, bir erkek arkadaşı olup olmadığı konusunda ise, ‘Olsa kolundan tutar buraya getirirdim, şu an yok’ şeklinde konuştu. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com