"Ben de onları yakacağım"

"Ben de onları yakacağım"
Guus Hiddink kimlere ateş püskürdü ?

Milli Takımımız'ın EURO 2012 hayallerine veda etmesinin üzüntüsü sürerken, Hırvatistan ile oynadığımız ilk maçta Arda ve Emre'nin gördüğü sarı kartlar bu futbolculara çok pahalıya patlayacak.

Kulislerde bazı oyuncuların Hiddink'i sevmedikleri ve onun gitmesi için Hırvatistan maçlarında bilerek iyi oynamadıkları konuşulurken, Hollandalı çalıştırıcının giderayak federasyona verdiği rapor da bu iddiaları doğrular nitelikte. Hiddink'in raporunda bazı oyuncuları suçladığı, özellikle de Arda ve Emre'nin kart görüp cezalı duruma düşmelerinin manidar olduğunu yazdığı belirtildi.

“ONLAR BENİ YAKTI”

Bu futbolcuların rövanş maçında oynamak istemediği duygusuna kapıldığını dile getiren Hiddink'in "Bu aptalca davranış neredeyse milli ihanetle eşdeğerdir ve hoşgörülemez" ifadesini kullandığı kaydedildi. Hiddink'in İstanbul'daki maçtan sonra bazı oyunculara çok öfkeli olduğu ve yardımcılarıyla konuşurken, "Onlar beni yaktı, ben de onları yakacağım. Türk Milli Takımı onlara mahkum değil" dediği vurgulandı.

Öte yandan bu rapor üzerine soruşturma başlatacak olan Futbol Federasyonu, Hiddink'i haklı bulursa, adı geçen oyuncular bir daha milli forma yüzü göremeyecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com