'Ben ölünce genç koca al'

'Ben ölünce genç koca al'
Kocasının vefatının ardından son isteğini yerine getiren 67 yaşındaki kadın, göğüslerine estetik yaptırdıktan sonra da kendine genç sevgili buldu.

Galler’in kuzeyinde yaşayan 67 yaşındaki Joan Lloyd, 48 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşini 2011 yılında kaybettikten sonra vasiyetini yerine getirdi. Eşinin ölmeden önce kendisinden göğüslerine estetik ameliyatı yaptırması ve genç bir sevgili bulması için söz aldığı dile getiren Lloyd, kendisinden 38 yaş küçük Phil Absolom’la Facebook’ta tanıştı. Eşinin böyle bir talebi olduğunda büyük şok yaşadığını ifade eden kadın, şimdi ise eşine verdiği sözü yerine getirmesinden dolayı kendi iyi hissettiğini söyledi.

Seks hayatları düzenli

28 yaşındaki sevgilisiyle birlikte düzenli bir seks hayatı olduğunu ve çok iyi anlaştıklarını belirten Lloyd, hayatının geri kalanını yeni eşiyle geçirmeyi planladıklarını vurguladı. Phil’le tanıştığı ilk zaman kendisini kelebekler gibi hissettiğini dile getiren kadın, Kanarya Adaları’nda yapacakları romantik bir tatilden sonra evlenmeyi planladıklarını vurguladı. Tatil sırasında nişanlanacaklarını ve bunun için yüzük bile aldıklarını belirten kadın, kendini son derece genç hissettiğini ve eşiyle birlikte çok mutlu olacaklarını vurguladı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com