Ben Onu Çok Sevdim sosyal medyanın diline düştü

Ben Onu Çok Sevdim sosyal medyanın diline düştü
ATV'de bu akşam ikinci bölümü yayınlanan ve Adnan Menderes'in hayatını anlatan Ben Onu Çok Sevdim, #AdnanMenderes Hastag'i ile Twitter'da eleştiriliyor.

Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği dizi, ilk bölümünden itibaren tartışmalara konu oldu. Yapımcı ve eser sahibi arasındaki gerginlikten sonra şimdi de Twitter ahalisi, yanlı buldukları diziyi yerden yere vuruyor.

Hükümet ve yandaşlarının 'Demokrasi Şehidi' olarak andıkları Adnan Menderes'in hayatını anlatan dizi, adeta bir PR çalışması gibi algılanıyor. Adnan Menderes'in özel hayatı ve icraatleri, Twitter kullanıcılarına göre 'pek bir yumuşak' resmediliyor.

Twitter'da  #AdnanMenderes  Hastag'inin altında diziyi övenlerden çok, bu yanlı tutumunu eleştirenlerin Tweet'leri göze çarpıyor. 

İşte o Tweet'lerden bazıları:

kalender ‏@kalender_s 
Atv'deki diziye bakıyorum da, pek mülayim bi #AdnanMenderes portresi. Hayır. Fransa'nın Cezayir işgalini desteklediğini anlatmıyor!

TC #ATATÜRK Gençliği ‏@TURK_GENCLIGI 
#AdnanMenderes yandaşlarına örtülü ödenekten milletin parasını akıttı, din diye geçinip evli kadınlarla birlikte oluyordu ama asılmamalıydı!

sinan çapulsu ‏@muzzipadam 
#adnanmenderes seni ve ılımlı islam politikaları ile bu ülkeyi soktuğun günleri unutmayacağız.

T. C sait ‏@sait__kara
#AdnanMenderes idamı yanlıştı elbette darbelerde yanlış. Ama Adnan Menderes denen herifi iyi bilmeyiz kötü biliriz.

 

(DSÖ)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com