Ben Yahia neden atıldı? İşte hakem raporu

Ben Yahia neden atıldı? İşte hakem raporu
Fenerbahçe – M.İdman Yurdu maçı sonrası Tunus'lu oyuncu Ben Yahia'nın hakem Hüseyin Göçek'ten önce sarı ardından kırmızı kart görmesi "Oyuncunun önceden sarı kartı yoktu" açıklamalarıyla krize neden oldu.

Fenerbahçe'nin evinde M.İdman Yurdu'nu son dakika golüyle mağlup etmesinin ardından hakem Hüseyin Göçek'in konuk ekipten Ben Yahia'yı önce sarı ardından da kırmızı kart göstererek ihraç etmesi gündeme "Göçek skandala imza attı" iddialarını getirdi...
Mersin İdman Yurdu teknik direktörü Nurullah Sağlam futbolcusunun maçtan sonraki itirazından dolayı hakemden sarı kart gördüğünü ve ardından Hüseyin Göçek'in kendisine daha önceden sarı kartı olduğunu zannederek kırmızı kart gösterdiğini iddia ederek, "Hakem ciddi bir skandala imza attı" açıklaması ortalığı karıştırdı...
Sporx.com maçın hakeminin karşılaşma sonrası TFF'ye gönderdiği raporuna ulaşırken, Göçek'in Ben Yahia'yı ihracı ile ilgili gerekçesi şok iddiayı çürütmüş oldu.
 
Hakem Hüseyin Göçek F.Bahçe - Mersin İdman Yurdu maçıyla ilgili federasyona gönderdiği raporunda Ben Yahia'yı ihraç etmesiyle ilgili " Maçın bitiminin ardından Mersin İdman Yurdu'nun 13 sırt numaralı futbolcusu Ouissem Ben Yahia aşırı itiraz göstermesi sonrası kendisini sarı kart ile cezalandırdım. Ancak kartı çıkartmama bu defa şahsıma "f..k you" diyerek karşılık verince kendisini direkt kırmızı kart göstererek ihraç ettim" sözlerine yer verdi.
Göçek, raporundaki ifadelerle Tunuslu oyuncuyu çift sarı karttan değil direkt kırmızı karttan attığını açıklamış oldu.
(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com