Bengü prodükdör oldu

Bengü prodükdör oldu
Güzel şarkıcı Bengü, bir buçuk yıl aradan sonra çıkacak yeni albümü 'Anlatacaklarım Var'ın prodüktörlüğünü üstlendi.

Birkaç gün içinde piyasaya çıkacak albümde Zeki Güner şarkıları, Mustafa Ceceli düzenlemeleri, DJ Burak Yeter ve DJ Ufuk Akyıldız versiyonlarına yer veren ve değişip yenilendiğini ifade eden güzel şarkıcı, 'Bu yeni Bengü'yü ben de yeni tanıyorum, artık hiçbir şeyi ertelemiyorum' diyor.

Bengünün yeni albümü 'Anlatacaklarım Var'ın piyasaya çıkmasına sayılı günler kaldı. Bir buçuk yıldan sonra çıkacak yeni albümüyle birlikte yeni kararlar alan güzel şarkıcı, cesur bir adım atıp albümün prodüktörlüğünü de üstlendi.

Geçirdiği trafik kazasının ardından bir süre dinlenip kendini keşfe çıktığını belirten Bengü, yeni hayatında hiçbir şeyi ertelemediğini ifade ediyor. Değiştiğimi hissediyorum. Bu yeni Bengüyü ben de yeni tanıyorum. Artık hiçbir şeyi ertelemiyorum. Daha cesurum diyen Bengüdeki bu fark albümün ilk video klibi Haberin Olsunda da hissediliyor. Daha feminen ve olgun bir kadın imajıyla hayranlarının karşısına çıkan Bengü, yeni halinden çok memnun olduğunu belirtiyor.

Prodüktör olarak sadece kendi prodüksiyonlarını değil yeni isimlere de album yapmaya niyetli olduğunu söyleyen Bengü Yeni isimlerle çalışmak istiyorum. Ben de öyle bir yoldan geldim. Şimdilik birkaç adayımız var. Başarabilirsem yeni isimleri müzik dünyasına kazandırma hayalim var diyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com