Beni eleştiren ahmaktır!

Beni eleştiren ahmaktır!
Bu ahmaklar oturdukları yerden ahkam kesiyorlar...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Somali ziyaretindeki heyette yer alan Nihat Doğan, bu ziyareti şov olarak nitelendirenlere isyan etti. Önceki gün, ev tekstil ürünleri markası Mondi'nin reklam çekimleri için Zekeriköy'de olan ünlü türkücü çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisini eleştirenleri ahmak olarak nitelendiren Doğan, şöyle konuştu; "Bana şov yapıyor diyen ahmaktır. Türkiye'de ehli firavun zihniyetinin devamı olan yüzde 15-20 ahmak kesim var. Bunlar; Hz. Musa okyanusu yarmış, yine de inanmamışlar. Oturdukları yerden bir şey yapmayıp da yapılanlara bir kılıf bulup çamur atan zihniyete sahipler. Orada insanlar açlıktan ölüyor. Bir çocuğun ölüm anına tanık oldum, kendime gelemedim."

TÜRKİYE'DE AÇ YOK
"Türkiye'de açlıktan ölen insan fotoğrafı görmedim" diyen ünlü türkücü, "Türkiye'de de aç insanlar var" şeklindeki söylemlere katılmadığını belirtip, şöyle konuştu: " Ben bu yaşıma kadar Türkiye'de hiç açlıktan ölen bir insan görmedim. Gördüğünü iddia edenler söylesinler, ona da koşalım." Türkiye'de kendisiyle uğraşıldığını ve iftiralara maruz kaldığını savunan Nihat Doğan, tepkisini şöyle ifade etti: "Bu durum, kıskanıldığım için olabilir. Şu da bir gerçek Türkiye Cumhuriyeti'nin sanat tarihinde Nihat Doğan ile uğraşıldığı ve iftira atıldığı kadar kimseye iftira atılmadı. Oysa; uyuşturucu kullandığı için alınan starlara hiçbir şey söylemediler. Ramazan'da içki içip yerlerde yuvarlanan insanlara bir şey demediler. Ülkemi, bayrağımı ve insanları sevmenin bedelini ödüyoruz herhalde!"

ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Geçtiğimiz günlerde Somali'ye giden yardım heyetinde yer alan ve çocuklarla özel olarak ilgilenen Nihat Doğan, hakkında yapılan eleştirelere çok üzüldüğünü söyledi.

BENİ ELEŞTİRMEK AYIPTIR!
Somali'ye gittiği için kendisini eleştiren yazar Yılmaz Özdil'e de yanıt veren Nihat Doğan, şöyle konuştu: "Nihat Doğan gideceğine Müjdat Gezen, Yıldız Kenter gitseydi demek son derece ayıptır. Müjdat Gezen'i tutan mı var? Onlar da gitsinler. Yılmaz Özdil efendiye sesleniyorum. Hadi buyur sen git, ben de geleceğim!"

 

SOMALİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com