Beni taklit ediyor!

Beni taklit ediyor!
Sırrı Süreyya, Yalan Dünya dizisinin fenomen karakteri Selahattin Çalaker'e hayat veren Olgun Şimşek'in kendisini taklit ettiğini söyledi!

Adıyamanlı Sırrı Süreyya Önder, Habertürk'te Ece Üner'in Akşam Raporu adlı programına konuk oldu. Yalan Dünya dizisindeki Adıyamanlı karakter Selahhattin Çalaker hakkında konuşan Sıırı Süreyya, stüdoyu kahkaya boğdu.

Bu haberin videosu için tıklayınız

Meclis'in sanatçı vekili Sırrı Süreyya Önder, Yalan Dünya dizisinde Adıyamanlı Selahattin Çakaler karakterini oynayan Olgun Şimşek'in performansını takdir etti. Olgun Şimşek'le yakın dostlukları olduğunu, kendisini daha önce de taklit ettiğini duyduğunu kaydeden Önder, "Diziyi merakla bekliyordum. Diziyi izlerken bir ara mutfağa gittim, içeriden benim sesim geliyordu" sözleriyle, ünlü oyuncunun performansını övdü. Olgun Şimşek, Selahattin Çakaler karakterini oynarken Sırrı Süreyya Önder'den esinlendiğini söylemişti.

"DİZİDEKİ EN ÇAKAL KARAKTERDE SENİN TAKLİDİN DİYORLAR!"

Sırrı Süreyya, arkadaşlarının "dizideki en çakal karakter de senin taklidin" diyerek kendisine takıldıklarını söyledi. Önder, Olgun Şimşek'in çok başarılı bir oyuncu olduğunu ve dizideki rolünün ne olursa olsun bu tür yorumların sadece şaka olarak tanımlanması gerektiğini ifade etti. (uge)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com