Benim Adım Kemal! Hoooppp 36 Milyon TL...

Benim Adım Kemal! Hoooppp 36 Milyon TL...
CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hazine'den aldığı paraların yarısını CHP filmine yatırdı!

"Ben Kemal"e 83 milyon TL yatırılacak!

CHP, 12 Haziran için Hazine'den aldığı tüm seçim yardımını tanıtıma ayırdı. 'Ben Kemal Kılıçdaroğlu' sloganıyla TV'lerde sıkça yayınlanan reklam filmlerine 36 milyon lira olmak üzere, seçim tanıtımına 83 milyon TL harcanacak.

CHP, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimler öncesi kampanyaya dev bütçe ayırdı. Hazine yardımı olarak alınan 83 milyon 608 bin liranın tamamı, genel seçimlerle ilgili reklam, tanıtım ve seçim kampanyasında kullanacak.

MEDYAYA 36 MİLYON TL

"Yeni CHP"nin seçimlerde başarılı olması için sadece medya reklam ve ilanlarına 36 milyon lira ayrıldı. CHP yönetimi, reklam çalışmalarını programlamak ve yürütmek için şubat ayında Grey İstanbul Reklam Ajansı ile anlaşma yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bizzat seslendirdiği reklam, radyo ve televizyonlarda yayımlanmaya başladı. "Her aile rahat bir nefes alacak" sloganıyla yayınlanan reklamda Kılıçdaroğlu, direkt hedef kitlesine sesleniyor. Reklam, CHP'nin "Aile Sigortası" adlı seçim projesine odaklı.

Reklamlar 11 Nisan'dan sonra yoğunlaşacak

CHP'NİN seçim kampanyası 11 Nisan'da milletvekili listelerinin YSK'ya sunulmasının ardından yoğunlaşacak. Radyo ve TV reklamlarının yanı sıra ulusal ve bölgesel gazetelere yoğun şekilde ilan verilecek. CHP'nin reklamları, yaklaşık iki ay boyunca tam sayfa olarak yayımlanacak. CHP'nin seçmene ulaşması için sinema solanları da kullanılacak. Kılıçdaroğlu'nun halka seslenişinin CHP'ye faturası ise 36 milyon lira olacak.

Toplam yardım 83.6 milyon lira

CHP yönetimi, Hazine yardımı olarak aldığı 83 milyon 608 bin liranın tamamını 12 Haziran genel seçimlerinden başarılı çıkmak için harcayacak.CHP, en son yapılan seçim olan 29 Mart 2009'daki yerel seçimlerde 45 milyon 780 bin lira harcamıştı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com