"Benim Eskişehirspor'da işim bitmedi”

"Benim Eskişehirspor'da işim bitmedi”
Eskişehirspor Kulübü, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yeniden anlaştı. 2 yıllık yeni sözleşme imzalayan Çalımbay, "Benim Eskişehirspor'da işim bitmedi, esas bundan sonra başlıyor" dedi.

Eskişehirspor Kulübü, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile yeniden anlaştı. 2 yıllık yeni sözleşme imzalayan Çalımbay, 'Benim Eskişehirspor'da işim bitmedi, esas bundan sonra başlıyor' dedi.

Eskişehirspor Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, yönetim kurulu kararıyla 2 sezondur birlikte çalıştıkları Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile önümüzdeki sezon 1+1 olmak üzere 2 yıllık yeni bir anlaşma daha yaptıklarını söyledi. Ünal, birlik ve beraberlik mesajları vererek, 'Rıza hocamızla Eskişehirspor'un geleceği adına her konuda anlaştık. Kendisiyle devam kararı aldık, kendisi de tercih etti. Herhangi bir zorluk çıkarmadı. Eskişehirspor'da seve seve
görev alacağını beyan etti. Süper Lig kurtlar sofrası, her takımın herkesi yendiği bir lig yaşanıyor. Bu sene ilk 6 hedefiyle yola çıktı. 30. haftada 48 puana ulaştık. Çok şansız bir şekilde puanlar verdik. Kaybettiğimiz puanları da kazanmış olsaydık, belki biz de bugün zirvede, şampiyonluk yarışında olacaktık. Önümüzdeki sezon zirve yarışı içinde olacak bir takım oluşturacağız. Gümbür gümbür bir Eskişehirspor geliyor. Bu hedefle 2 yıllığına Rıza Çalımbay ile yola devam kararı aldık' diye konuştu.
Rıza Çalımbay ise, Eskişehirspor'da kaldığı için mutlu olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
'2 yılda gerçekten iyi şeyler yaptık. Daha iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. İyi bir takım oluşturduk. Önümüzdeki sezon fazla transfer yapmadan yolumuza devam edeceğiz. Benim ücret konusunu konuşmam 2, belki toplam 5 dakika sürmüştür. O olay hemen bitmiştir. Birlik ve beraberlik içinde daha iyi şeyler başaracağız. Burada kalmayı çok istedim. Çünkü, benim burada işim bitmedi. Benim işim, esas bundan sonra başlıyor. Eskişehirspor'u çok daha iyi yerlere getireceğiz. Yukarı hedefleyen Eskişehirspor, ligin
kalıcı takımlardan birisi olacak. Kadromuz iyi. Kadromuza çok cüz-i transferler yapıp yolumuza devam edeceğiz.'
Ünal ile Çalımbay, konuşmaların ardından sözleşmeyi imzaladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com