Benim İşim Parayla Değil!

Benim İşim Parayla Değil!
Nuri Şahin, çok fazla para kazanmak için futbol oynamadığını lig şampiyonluğunu kazanmak istediğini söyledi...

Nuri, ''Kariyerimde unvan bulunsun istiyorum'' başlığıyla yayınlanan ve ekstrem sporcu olarak dağa tırmanırken çekilmiş bir fotoğrafının yer aldığı röportajında, Dortmund ile lig şampiyonu olmayı hayal ettiğini, ancak bu nedenle kendi kendilerine baskı yapmayacaklarını belirterek, ''Ben, hesabımda çok fazla para olsun diye futbol oynamıyorum. Kariyerimde unvan bulunsun istiyorum. Bunun için çalışıyorum'' dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde oynamak ve mümkün olursa kupayı da kazanmak istediğini ifade eden Nuri, bunu başarabilecek yeteneği olduğunu söyledi.

Ailesine, kendisine her zaman verdiği destekten dolayı bir ev de yaptırmak istediğini kaydeden Nuri, ailesinin, kendisi ile her zaman övündüğünü ve mütevazi olduğunu, bu nedenle kendilerine büyük bir hediye vermek istediğini belirtti.

Nuri, takım içinde arkadaşlarıyla da çok iyi anlaştığını, bilgisayar çağında yetişen gençler olarak bilgisayar oyunlarına da çok hevesli olduklarını ve boş zamanlarında arkadaşlarıyla sık sık bilgisayar oyunları oynadığını sözlerine ekledi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com