'Benim oğlum yaşıyor'

'Benim oğlum yaşıyor'
Ölen oğlunun yüzünü bağışlayan anne, nakil olan hastanın yüzünü görünce şunları söyledi...
Uşak’ta intihar girişiminde bulunduktan sonra tedavi gördüğü hastanede beyin ölümü gerşekleşen ve ailesi tarafından organları bağışlanan 19 yaşındaki Tevfik Yılmaz’ın yüzünü nakledildiği Turan Çolak’ta gören annesi Emine Yılmaz, “Yüzü, kaşları ve badem gözleri aynı. Yavrum benim, kuzum. Oğlumun kulağının küpe yeri de duruyor. Tevfik’im ölmedi benim" dedi.
 
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, Tevfik Yılmaz’ın yüzünün nakledildiği 35 yaşındaki Turan Çolak’ın medyaya dağıtılan yeni görüntülerini ve fotoğrafını inceleyen anne Emine Yılmaz, (44), oğlunun bağışladığı beş organını bir kez daha helal ettiğini yineledi.

Turan Çolak’tan bundan böyle kafasını yerden kaldırıp dimdik olmasını isteyen Emine Yılmaz, şunları söyledi: “Hiç ameliyat edilmemiş gibi. Çok güzel olmuş. Yüzü, kaşları ve badem gözleri aynı. Yavrum benim, kuzum. Oğlumun kulağının küpe yeri de duruyor. Tevfik’im ölmedi benim. Oğlumun yüzüyle güzelleşen Turan’ın dişlerini de güzelleştirin. Oğlum Tevfik kalbi ve bağışladığım diğer organlarıyla ayrı ayrı kişilerde yaşıyor. Dün gece oğlumu rüyamda aynaya bakarken gördüm. Konuştum oğlumla, ’Her organın yaşıyor annem’ dedim. Oğlumun organlarını bağışladığım kişilerin aileleriyle görüşüyorum. Onları mutlu görmek beni de mutlu ediyor. Lütfen herkes organ bağışına olumlu baksın."
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com