Benzemez Kimse Sana'da müthiş bir ilk!

Benzemez Kimse Sana'da müthiş bir ilk!
Show TV'nin kahkaha fırtınası estiren, eğlenceli yarışması ''Benzemez Kimse Sana''da gecenin sürprizi Barış Manço taklidi ile sahne alan izleyici oldu.

Show TV'nin kahkaha fırtınası estiren, eğlenceli yarışması ''Benzemez Kimse Sana''nın ikinci hafta birincisi Şebnem Ferah taklidiyle Gamze Topuz oldu.Ferah'ın ''Yağmurlar'' şarkısını seslendiren Gamze Topuz sesi, sahne performansı ve yorumuyla jüri üyelerinden övgü dolu yorumlar aldı. Gecenin sürprizi ise Barış Manço taklidi ile sahne alan izleyici oldu.

ASUMAN KRAUSE BU HAFTA SEZEN AKSU OLDU

Yarışmacı Ayşin Zeren geçirdiği sakatlık nedeniyle ikinci hafta yarışmada yer alamadı.Onun yerine yarışan Asuma Krause, Sezen Aksu performansıyla yine büyük alkış aldı.

YENİ YARIŞMACI BAHADIR EFE

Geçtiğimiz hafta oyuncu Erkan Köse'nin kendi isteğiyle yarışmadan ayrılmasının ardından bu hafta yarışmaya yetenekli bir isim katıldı. Dans koreografı Bahadır Efe, ilk hafta İsmail YK'yı taklit etti. Yarışmacının önümüzdeki haftalarda göstereceği performanslar şimdiden merak konusu olmayı başardı.

Yarışmanın diğer ünlü ve yetenekli isimleri de birbirinden muhteşem şovlara imza attılar. Nuri Alço-Zülfü Livaneli, Ayşenur Yazıcı-Amy Winehouse, Doğuş-Emrah, Başak Akbay-Serdar Ortaç, İrfan Kangı-Cem Karaca oldu.

Yarışma başarılı performanslarla adeta eğlence şölenine dönüştü.

SÜRPRİZ KONUKLAR

Bu hafta yarışmada iki sürpriz konuk vardı: Ümit Erdim ve Eser Yenenler. Oyuncu Ümit Erdim yeteneğini bir kez daha kanıtlayarak ''Şakşuka'' şarkısıyla Tarık Mengüç'ü canlandırdı.

VE YARIŞMADA MÜTHİŞ BİR İLK

Programda bir de ilk yaşandı. Alper Dinçer isimli bir izleyici, Barış Manço'yu taklit etti. Dinçer; ses benzerliği, kostümü ve mimikleriyle oldukça beğenilen bir gösteri sundu. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com