Benzine Yüzde 25 İndirim Yapıldı

Benzine Yüzde 25 İndirim Yapıldı
Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Turgutreis Beldesi'nde yeni açılan akaryakıt istasyonunda indirim yapılca 4 km'lik kuyruk oluştu.

Turgutreis D-Marin Marina içinde dün açılan Full Benzin İstasyonu, 1 güne mahsus 12.00- 24.00 saatleri arasında benzinin litresinin 3 lira 5 kuruş, mazotun litresinin de 2 lira 60 kuruştan satılacağını duyurunca araç sahiplerinin hücumuna uğradı. Turgutreis D-Marin Marina Gümrük Kapısı'ndan Yalı Mevkii'ne kadar yaklaşık 4 kilometre uzunluğunda araç kuyruğu oluştu. Ellerinde damacana bidonlarla kuyruğa girenler de oldu. Trafikte zaman zaman aksamalar yaşandı. 1 günde 80 ton benzin 40 ton mazot satıldı.

Full Benzin İstasyonu Turgutreis Şubesi Satış Sorumlusu Fatih Karalı açılış gününe mahsus benzin ve mazotun fiyatında indirim yaptıklarını belirterek, "Normalde benzinin litresi 4 liranın üzerinde. Mazotun litresi de 3 lira 50 kuruş. Ancak biz bugün için indirim yaptık. 1 kişiye en fazla 150 liralık benzin ve mazot sattık. İstanbul'daki istasyonlarımızda da yine 1 güne mahsus yüzde 7 indirimli benzin ve mazot sattık" diye konuştu.

İndirimi duyar duymaz istasyona koştuğunu belirten restoran işletmecisi Hakan Yılmazer de "Mazotu 2.60 TL'den aldım. 4 saat kuyrukta bekledim ama depomu doldurdum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com