Beren ile Kenan evlendi mi?

Beren ile Kenan evlendi mi?
Bir buçuk yıldır ilişki yaşayan çift ile ilgili evlendi iddiası

Evlendiler evlenmediler haberleriyle sürekli gündeme gelen Beren ve Kenan çifti için bir evlendier iddiası daha geldi. Ancak evliliğin şuan olmadığı ancak Kenan Doğulu'nun düğün hazırlıklarına başladığı öğrenildi.

Habertürk'ten Esin Övet bugünki  yazısında kendisine gelen Beren-Kenan evlendiler haberini araştırıp yazdı. En yakın kaynaklardan aldığı bilgileri paylaştığı yasızında Övet şuları söylüyor;

"Sabahın köründe telefonuma gelen "Kenan ve Beren evlenmiş" mesajıyla yerimden fırladım. Bir, söyleyen kişiye çok ama çok güvenirim, iki olabilir. Hem de yüksek ihtimalle olabilir. Sonra tabii hızla araştırmaya başladım. Çünkü yaklaşık iki ay önce Kenan Doğulu çok yakın bir arkadaşına "Beren hamile kalırsa hemen evleniriz. Zaten küçük küçük düğünümüz nasıl olsun diye konuşmaya başladık" dediğini de duyduğum için evlenmiş olabilecekleri ihtimali pek fazla göz önünde bulunduruyorum.

Sabahın köründe uyandırmadığım, sormadığım insan kalmıyor. Üç beş kişi de "Ben de dün duydum böyle bir şeyi" deyince daha da işkilleniyorum. Tabii bu arada Kenan Doğulu tarafını aramıyor değilim. Kenan'ın en yakını Fikret beni en doğruya götürecek kişi. Ancak sabaha kadar süren reklam çekimleri yüzünden uyuyorlar. Onun uyanıp beni aramasından başka bir şansım yok. Yani telefonundaki sayısız çağrımı görüp aramasını bekliyorum. E ama tabii gazetede baskıya gidecek. O yüzden de durduğum yerde duramıyorum. Ve işte Fikret aradı ve direkt "Evlendiler mi?" diye sordum. Yani bu durumdayız. Kenan ve Beren Allah aşkına evlenin de toplum olarak rahatlayalım. Ama ne olur böyle gizli saklıya gerek yok. Telli duvaklı, davullu zurnalı evlenin. Yani daha ilk evliliğiniz. Ne gerek var gizli saklıya. İşte telefon konuşması aynen böyle sürdü. Yani şu an öyle ani bir evlilik olmamış. Fikret öyle söylüyor. Ama olmayacağı anlamına da gelmiyormuş. Hatta Kenan güzel, şaşaalı bir düğün yapmak için hazırlıklara başlamış bile. Belli mi olur belki yaz sonu güzel bir düğün görürüz."
(MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com