Beren Psikopata Bağladı!

Beren Psikopata Bağladı!
Beren Saat'in komik halleri internete düştü...

Güzelliği ve oyunculuğuyla herkesin beğenisini kazanan Beren Saat'in yaptığı her iş olay oluyor. Güzel oyuncu, son dönemde adından en çok söz ettiren magazin ünlüsü... 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' adlı yeni dizisiyle reyting rekorları kıran Saat, arkadaş çevresi tarafından da esprili kişiliği ile tanınıyor.

Genellikle drama türü yapımlarda rol alan Saat, çekim aralarında arkadaşlarıyla şakalaşmadan duramıyor. Buna en iyi örnek geçtiğimiz sezon sona eren Aşk-ı Memnu dizisinin çekimlerinde yaptığı muziplikler.


KOMİK HALLERİ İNTERNETE DÜŞTÜ
Güzel oyuncunun başrolünü oynadığı Aşk-ı Memnu dizisi biteli neredeyse bir yıl oldu. Hatta Saat yeni dizisine başladı ve yine reytin rekorları kırıyor. Fakat Aşk-ı Memnu setinde yaptığı şakalar hâlâ konuşuluyor. Beren Saat'in uzun süren çekim aralarında sette can sıkıntısını gidermek için şişe dibi gibi gözlükleriyle çevresindekilere verdiği pozlar sosyal paylaşım sitelerine düşmeye başladı.

PSİKOPAT OLDU
Sette beklediği sırada, çevresindekileri ve kendisini eğlendiren güzel oyuncu, ünlü şovmen Beyaz'ın 'psikopat' tiplemesinden ilham alarak taktığı gözlüklerle rol arkadaşlarını kahkahaya boğmuş. Sosyal paylaşım sitelerinde hayranları Beren Saat'in bu haliyle bile güzel göründüğünü belirterek, ona olan hayranlıklarını da dile getirmeyi ihmal etmiyorlar.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com