Beren'in tek çizgisi, Kıvanç'ın sallama tespihi!

Beren'in tek çizgisi, Kıvanç'ın sallama tespihi!
Onda, bunda, şunda olanlar; tek çizgide ortaya çıktı…

elmahaber / Sinem Şengünlü

Kameralara "çekme" pozları vermek, muhabirin sorduğu soruları "YYaakkşammlarr arkadaşlarr!!!" diyerek geçiştirmek, daha doğrusu soruya ne yanıt vereceğini şaşırdığı için, ne yapacağını bilememek "Ay ne kadar masum kız, hanım hanımcık!" profili çizmiyor, farkında mısınız sayın ünlüler?
Aksine bu tavırlarınız "Amann bunlar da... İlk önce ünlü olmak için ne yapacaklarını şaşırırlar, sonra da burunları havada dolaşırlar" dedirtiyor... İzleyici ve dinleyicilerle aranızda köprü vazifesi gören basına yalancı, yavan tavrınız; sizi sevenlere gol atmanız ve onları hayal kırıklığına uğratmanız anlamından başka bir şey taşımıyor. Asabi halleriyle canlandırdığı rollerin etkisinden çıkamadığını geçtiğimiz günlerde bariz bir şekilde ortaya koyan Kıvanç Tatlıtuğ mesela... "Ali kıran baş kesen kesildiniz!" diyerek çıkıştığı muhabir ve kameraman arkadaş senin neyini, ne yapsın Kıvanç? O, sadece seni sevenlere "seninle" ilgili haberleri ulaştırmak için görevli, maaşlı bir çalışan... Ya sen nesin Kıvanç Tatlıtuğ? İlk önce manken, sonra oyuncu, şimdi de egosuyla kimliği arasında savaşan ve gazetecilerle mahalle arasında tespih sallayan yeni yetişmekte olan gençler gibi konuşan star... Star mı? Böyle kolay olmuyor o işler Kıvanç... İlk önce, öncelik sıranı öğrenecek, sonra haddini bileceksin! Bundan birkaç sene öncesine kadar sen yokken de dönüyordu bu işler, sen gelince taht kurulmadı yani... Ezelden beri olan o tahttan da kimler geldi, kimler geçti... Kimler şah oldu, kimler şahbaz... Bir arşivleri gezin, sonra da egondan sıyrılarak daha sağlıklı adım at derim....
Dudaklarını büzüştürüp güldüğü zaman, gözleri de tek çizgi olan Beren Saat'e gelince... "Sevdi, sevişti, ayrıldı, barıştı, aşıktı, sapıttı!.." derken, "Ne zaman açıklama yaptım ki, şimdi de yapmayacağım" diyerek kendince(!) anlamlı bir demeç veren ünlü oyuncu Beren Saat, kelimelerin tükendiği yerde çıkıyor karşımıza... Yönetmen sevgilisi Levent Semerci ile ayrıldığını yazan basın mensuplarını "Yalan, böyle bir şey yok, uydurma!" diyerek suçlayan Beren, ne olduysa çark etti ve katıldığı özel bir davette tek çizgi haline getirdiği gözleriyle "Ayrıldık!.. O kadar..." demekle yetindi. "Fazla uzatmayın, kesin artık! Size ne?"yi kibarca, "O kadar!" diyerek kısaltan Beren, yalancılıkla suçladığın basın geçtiğimiz günlerde ayrılık haberini yazan basındı... Yazan aynı, yazılan değişiyorsa, burada tek çizgi haline getirilen gözlerin sahibinde ve onun yapmadığı açıklamasında hiç mi suç yok? Hep mi büzüştürdüğün dudakların ak koyun da, dudaklarının arasından çıkacak bir çift kelamı bekleyen basın kara koyun?..
Beren'in samimiyetsiz kıvırma çabalarından ve iki haftada bir değişen aşk hayatından tek bir sonuç çıkıyor ortaya... O da rol arkadaşı Fırat Çelik'le aşk yaşadığına dair çıkan haberlerin sadece bir varsayımdan ibaret olmadığı... Zira, aynı Beren "Hatırla Sevgili" dizisinde Okan Yalabık'la, Cansel Elçin'i birbirine düşürmüş, Mahsun Kırmızıgül'le rol aldığı Aşka Sürgün dizisinde Alper Kul'la ilişki yaşamıştı. Şimdi de anlaşılan sıra Fatmagül ekibinde... Hayırlı setler!..

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com