Bergüzar'dan Hürrem'e destek

Bergüzar'dan Hürrem'e destek
Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'den Muhteşem'in Hürrem'i Meryem Uzerli'ye destek geldi

Bebek'te hocasıyla spor yaparken görüntülenen Bergüzar Korel, üzerinde siyah eşofmanı ve başındaki renkli bandanayla son derece güzel ve fit görünüyordu. Korel, "Burcu benim hem arkadaşım hem de spor hocam, birlikte form tutuyoruz." dedi.

4. Antalya TV Ödülleri töreniyle ilgili olarak, "Hafta sonu Kenan (İmirzalıoğlu) ile Antalya'daydık, ödül töreni çok güzel geçti. Kenan yılın en iyi drama erkek oyuncusu ödülünü aldı. Meryem Uzerli de yılın en iyi kadın oyuncusu ödülünü aldı. Onlar adına çok sevindim" dedi.

"BAZILARININ SÖYLEYEMEDİĞİ ŞEYLERİ SÖYLEDİ"

Meryem Uzerli'nin çok sempatik olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, "Bazılarının söyleyemediği şeyleri söyledi... Cesaretinden dolayı onu kutluyorum. Bir ödül töreni de işte böyle geçti." diyerek arabasına binip uzaklaştı.

MERYEM UZERLİ: "MANYAKLIK"

Gecede en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Meryem Uzerli, "Türkiye'de diziler çok uzun bu da manyaklık!. 100 dakika, 110 dakika, 120 dakika bir dizi. Hayatta öyle bir iş yok! Lütfen bütün kanallara söylüyorum, dizi sürelerini 60, 50, 45 dakikaya indirin. Hepimiz mutlu olalım, çünkü ben hiç mutlu değilim!" demişti. (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com