Bergüzar'ın Kurabiyeleri Hürrem'e Yasak

Bergüzar'ın Kurabiyeleri Hürrem'e Yasak
Muhteşem Yüzyıl'da Valide Sultan rolüyle karşımıza çıkan Nebahat Çehre, dizi ve ekonomik durumuyla ilgili açıklamalar..

Nebahat Çehre, "Para bende tutunmuyor" diyor. Hisse senedi yatırımlarında da talihsizlikten yakınan oyuncu borsa macerasını şöyle anlatıyor:"Mustafa Sandal'ın annesi Tülin Sandal bir ara borsaya merak salmıştı. Birlikte analizler yapıp! Hisse aldık. Ancak sattığımız hisseler öyle bir yükseldi ki sonradan, ah biz ne yaptık, niye acele ettik dile epeyce dertlendik."

Son dönemdeki kazançlarını faizde değerlendirdiğini anlatan Çehre'nin hayali Ulus - Levent taraflarında bahçeli, teraslı bir ev almak.

Çehre oynadığı dizi ile ilgili sorulara ise şu yanıtları verdi:

Daha iki ay önce Muhteşem Yüzyıl'ın kaldırılmasının istenmesine varan tepkiler oldu. Tepkiler bir anda durdu. Senaryoda mı değişiklik oldu yoksa dizi mi benimsendi?

Senaryoda hiçbir değişiklik olmadı. Tepkiler oldu. Ama bakın şimdi tarih kitapları yok satıyor. Tarihi yerler yeniden keşfediliyor, Osmanlı tarzı takılar popüler oldu. Bu da dizinin benimsendiğini gösteriyor.

Aşk-ı Memnu'daki kızlarınızdan biri Osmanlı sarayında Haseki Sultan, diğeri ise cinsel saldırıya uğradı ve sürünüyor, ne diyorsunuz?

Mahidevran sürünmüyor mu sanki! Hürrem varken Mahidevran'ın hali de içler acısı! Şaka bir yana, Beren'in dizisini de takdir ediyorum. Tecavüz ve kadına şiddet konularının bugünlerde bu kadar sıkça gündeme gelmesinde katkısı olduğunu düşüyorum.

Dizilerde kızlarınızla yarışıyorsunuz güzellikte. Burada da Kanuni'nin annesi gibi durmuyorsunuz. Bu dizide yaşlanır mısınız artık?

Özel hiçbir şey yapmıyorum. 60 sayfalık Aşk-ı Memnu iki yıl sürdü. 46 yıllık Kanuni saltanatı daha uzun sürer herhalde, ben de bu dizide yaşlanırım artık!

BERGÜZAR'IN KURABİYELERİ HÜRREM'E YASAK

Muhteşem Yüzyıl'ın seti nasıl geçiyor?

Çalıştığım en keyifli, en dostluk dolu setlerden biri. Herkes çok samimi ve sıcak, Bergüzar (Korel) Halit'in sevdiği kurabiyelerden yapıp yolluyor. Set ekibi olarak hep birlikte yiyoruz elbette! Hürrem çok disiplinli çalışıyor, çok beğeniyorum, ama kurabiyelerden yemesine izin vermiyoruz!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com