Berkin bugün ameliyat oluyor

Berkin bugün ameliyat oluyor
Polisin attığı gaz fişeği yüzünden 150 gündür yoğun bakımda olan Berkin Elvan için bugün bir umut daha belirdi

Uzun süredir yoğun bakımda olan ve zaman zaman durumu hakkında yanlış bilgilendirmeler de yapılan Berkin Elvan’ın son durumu hakkında ailesi açıklama yaptı ve bir ricada bulundu.

Gezi eylemleri sırasında polisin attığı gaz bombasıyla yaralanan ve 5 ayı aşkın süredir yoğun bakımda bulunan Berkin Elvan'la ilgili ailesi tarafından yeni bir bilgilendirme yapıldı. Berkin'in bugün bir operasyon daha geçireceğini ifade eden aile, bilgilendirmelerin takip edilmesini ve aileye anlayış gösterilmesini rica etti.

Doktorları Berkin’in ameliyatının planlı olmadığını ancak acil bir durumdan da kaynaklanmadığını belirttiler.

Yapılan açıklama şu şekilde:

“16 Haziran 2013 sabahı polislerce hedef alınarak başından vuruldu Berkin.

Berkin Elvan 150 günü aşkın süredir yoğun bakımda.

16 Haziran 2013 sabahı ve aynı günün akşamı iki ameliyat geçirdi. O günden bu yana başka bir cerrahi operasyon olmamıştı. 16 Hazirandan sonra ilk kez 8 Kasım Cuma günü yaklaşık 1 saat süren bir operasyon geçirdi Berkin. 8 Kasım sabahı çekilen ve bugün yeniden çekilen tomografi sonuçlarına göre yarın sabah (13 Kasım) bir operasyon daha yapılacak.  

Not: Lütfen hemen telefona sarılıp aileyi "ne oldu? ne oluyor?" diye aramayın! Bu bilgilendirmeyi operasyondan sonra da yapabilirdik ancak her anımızı paylaştık, her an yanımızdaydınız. Bu sebeple sizlerle paylaşmamak olmazdı. Lütfen ailenin normal yaşantısına saygı duyun ve hassasiyetlerimizi önemseyin. Ablalarının yarın okula gideceğini unutmayın. Anlayışınız ve uyarımızı yanlış anlamayıp önemsediğiniz için şimdiden teşekkürler. Yarın yapılacak operasyon sonrası daha detaylı bir açıklama yapacağımızı umuyoruz. İyi haberlerini paylaşmak dileğiyle...” 
(MRE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com