Berrak, dur durak bilmiyor!

Berrak, dur durak bilmiyor!
Geçen hafta Çağatay Ulusoy'la gece yarısı şezlongda görüntülenen Berrak Tüzünataç, yine Çeşme'de, bu kez bir barda ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu'yla dudak dudağa görüntülendi!
"Çapkınım hovardayım 24 ayardayım" şarkısı Berrak Tüzünataç için yazılmış gibi... Nejat İşler'le ilişkisi bir dargın bir barışık sürerken önceki yıl Şahan Gökbakar'la balkonda, geçen yaz Mert Fırat'la, bu yaz da geçtiğimiz hafta Çeşme'de genç kızların sevgilisi oyuncu Çağatay Ulusoy'la geceyarısı şezlongda kameralarına yakalanan Berrak Tüzünataç, yine Çeşme'de, ama bu kez İzmirli ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile sarmaş dolaş bir şekilde görüntülendi.
 
DUMAN KONSERİNDE YAKINLAŞMA
 
Çağatay Ulusoy ile görüntülendiği akşam, otomobiliyle kendisini mekandan uzaklaştıran Urgancıoğlu ve Rıza Kocaoğlu ile Dilaila Beach'teki Duman konserine giden Tüzünataç, konserin ilerleyen dakikalarında yakışıklı oyuncu Urgancıoğlu ile yakınlaştı.

Dudak dudağa görüntülenen çift, daha sonra mekandan da birlikte ayrıldı. Ancak ünlü oyuncular alkol denetlenmesine yakalandı. Alkolmetreyi üfleyen Urgancıoğlu, sıfır promil çıkınca yola devam etti. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com