Berrak Eski Sevgiliye Döndü!

Berrak Eski Sevgiliye Döndü!
Şahan Gökbakar'la evinin balkonunda görüntülenen Berrak Tüzünataç, eski aşkı Nejat İşler'e döndü..

Yine yeni yeniden! Geçen yılın en çok konuşulan çifti Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor. Temmuz ayında komedyen Sahan Gökbakar'la Beşiktaş'taki evinin balkonunda sevişirken çekilen fotoğrafları olay olan ve o günden sonra ortalarda pek görünmeyen Tüzünataç, önceki akşam eski aşkı İşler'le buluştu.

KAÇMAYA ÇALIŞTILAR

Taksim'deki Roxy Bar'a giden Berrak Tüzünataç'la Nejat İşler, sabah saat 06.00'ya kadar kaldıkları barda samimi bir şekilde eğlendi. Çıkışta, gazetecilere yakalanmamak için arka kapıdan çıkan iki âşık fotoğrafları çekilirken yüzlerini gizlemeye çalıştı. Panikleyen ve sorulara cevap vermeyen ikili daha sonra İşler'in Cihangir'deki evine gitti. 


Berrak Tüzünataç’la Taksim’de sabaha kadar eğlenen Nejat İşler geçen hafta da Cihangir White Mill kafede Hande Ataizi’yle yemek yedi. Yemekten sonra da birlikte eğlenen Ataizi ile İşler’i görenler “Yeni bir aşk mı başlıyor” derken ikilinin tesadüfen karşılaştığı öğrenildi. Ortak arkadaşları tarafından tanıştıralan Ataizi ile İşler o gece sinemadan konuşmuşlar...

HT MAGAZİN - ZAFER AKBAŞ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com