Beşiktaş bombaları patlatıyor

Beşiktaş bombaları patlatıyor
Geçen sezon Feda diyerek taraftarından fedakarlık isteyen Beşiktaş bu sezon yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile rahatladı ve dünya yıldızlarını transfer etmeye hazırlanır.

Yıldırım Demirören dönemindeki borçları yavaş yavaş temizleyen ve ekonomik yönden kulübü düzlüğe çıkaran Fikret Orman transferde bombaları hazırlıyor. Vodafone ile tam 145 milyon dolarlık dev bir anlaşma yapan Kara Kartallar, bu transfer döneminde genç ve alternatif olabilecek isimler üzerinde yoğunlaşmıştı. Ancak Ocak ayında transfer politikası çok farklı olacak. Uzun süredir görüşülen Ronaldinho ve Adebayor'u gündemdem düşürmeyen Beşiktaş yönetimi, iki dünya yıldızına siyah-beyazlı formayı giydirmeyi hedefliyor. Bunun için de idareciler fedakarlığa hazır.
 
Ronaldinho'nun takımıyla olan sözleşmesinin biteceğini göz önünde bulunduran siyah-beyazlılar, Adebayor'u da kiralamayı planlıyor. Ligin tansiyonunun yükseleceği son bölümde iki yıldızla bir adım öne çıkmayı amaçlayan Kara Kartallar, pazarlama anlamında da kulübün adını duyurmayı hedefliyor.
 
Bu arada Adebayor'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Togolu futbolcunun, Tottenham'da kadro dışı bırakıldığı ve Ocak ayına kadar genç takımla birlikte antrenmanlara çıkacağı öğrenildi. Son gelişme üzerine sabrı taşan Adebayor'un da Kartal'a yeşil ışık yaktığı kaydedildi. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com