Beşiktaş çok rahat

Beşiktaş çok rahat
Yönetim, UEFA’nın verdiği cezaya rağmen yeni sezon planlamasını Avrupa’da oynayacakmış gibi yapıyor.

UEFA Disiplin Kurulu tarafından bir yıl Avrupa'dan men cezası alan Beşiktaş'ta, yönetim ve teknik heyetin bunun tam aksine göre hareket ettiği ortaya çıktı.

PLANLAR AVRUPA'YA GÖRE

Siyah - beyazlı takımın teknik patronu Samet Aybaba ile futbol komitesi başkanı Tamer Kıran'ın, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri toplantının ardından bütün planlamaları Avrupa'ya gidilecekmiş gibi yaptıkları öğrenildi.

5 Haziran'da, Avusturya'ya 20 günlük bir kampa gidecek olan Beşiktaş'ta yapılan bu kamp planlamasının tamamen siyah- beyazlı takımın Ağustos'ta UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçı oynayacakmış gibi düzenlendiği belirtildi. Sadece kamp değil, transfer çalışmaları ve yeni sezon bütçesini de buna göre ayarlayan Beşiktaş Yönetimi, CAS'tan olumsuz haber gelmesi halinde ise kamp, transfer ve bütçe planlamalarını mecburen değiştirmek zorunda kalacak. Avrupa'ya gidilmemesi halinde bir kamp daha yapacak olan Beşiktaş'ta, yönetim ayrıca bazı transfer çalışmalarını askıya alarak tamamen alt yapıya ve genç oyunculara yönelecek. Bütçede daha da küçülmeye gidecek olan Beşiktaş Yönetimi'nin takımdan gidecek oyuncuların sayısını daha da arttırabileceği iddia edildi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com