Beşiktaş İstinye'yi ele aldı!

Beşiktaş İstinye'yi ele aldı!
Türkiye Futbol Federasyonu'nda Beşiktaşlı isimlerin çokluğu dikkat çekti.

SANSÜRSÜZHABER - ÖZEL / Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve başkanvekillerinin şok istifalarının ardından, Federasyon Başkanlığı görevine vekaleten Hüsnü Güreli atandı.

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden biri olarak bilinen Güreli'nin başkanvekilleri de dikkat çekti. 1. Başkanvekilliğine getirilen Erhan Kamışlı, Sabancı Holding üst yönetiminde görev yapan aile fertlerinden biriydi. Kamışlı da Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden biri olarak biliniyor.

Yıldırım Demirören başkanlığındaki yönetimde Asbaşkanlık görevini yürüten Erhan Kamışlı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar göreve gelmeden önce Yıldırım Demirören tarafından Aydınlar'a önerilmişti.

ERHAN KAMIŞLI KİMDİR ?

1964 yılında Adana'da dünyaya gelen Erhan Kamışlı, yüksek tahsilini ABD'de tamamlamıştı. Yıldırım Demirören ile yakın bir bağlantısı olan ve Beşiktaş Kulübü'nde Asbaşkanlık görevini de bir dönem üstlenen Kamışlı, Emine Sabancı ile evli. Kamışlı'nın TFF'de 1. Başkanvekili olarak görev yapacağı 1 Ocak 2012 tarihinde açıklanmıştı.

Beşiktaş'ı sahiplenen ve sıkı bir Beşiktaşlı olan Erhan Kamışlı, daha önce Hürriyet gazetesine verdiği bir demeçte, Adana Demirspor’un alt yapısında "kaçak olarak futbol oynadığını" dile getirmişti.

ARİF KOŞAR...

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Başkanvekilliğini, 27 Şubat 2012 Pazartesi gününe kadar yapacak olan isim ise Arif Koşar oldu. Koşar ise 1985'den 2008'e kadar Manisaspor yöneticiliği ve Manisaspor Asbaşkanlığı yapmıştı. Koşar'ın ise Fenerbahçeli olduğu iddia ediliyor.

Öte yandan, TFF'de görev yapan yedek üye Yemen Ekşioğlu da sıkı bir Beşiktaşlı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni oluşumu da aşağıdaki gibi şekillendi :


Haber : Emrah KARALİNÇ

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com