Beşiktaş Küplere Binecek

Beşiktaş Küplere Binecek
Beşiktaş'ın İtalyan savunmacısı, Siyah-Beyazlı yönetimi kızdıracak...

Beşiktaş'tan gönderileceğini söyleyen Ferrari, parasını tam olarak almadan hiçbir yere gitmeyeceğini belirtti, "Ben bir Tanrı'ya, bir de avukatıma şükrederim. Öyle bir kontrat yaptı ki, yönetimin gelecek sene göndermesi bu nedenle zor" diye konuştu.

Milliyet'in haberine göre; Beşiktaş'ın İtalyan savunmacısı Matteo Ferrari, hakkında çıkan "Gönderilecek" iddialarına yanıt verdi, arkadaşlarına gönderilmesinin çok zor olduğunu söylediği ifade edildi.

Sezon başından beri sakatlıklardan bir türlü yakasını kurtaramayan siyah-beyazlı oyuncunun, Guti başta olmak üzere takım içerisinde kendisine yakın arkadaşlarına, “Ben bir Tanrı'ya, bir de avukatıma şükrederim. Avukatım Beşiktaş ile öyle bir kontrat imzaladı ki, yönetimin beni gelecek sene göndermesi bu nedenle çok zor. Ben de sürekli sakatlandığım için çok üzülüyorum ama sözleşme şartları ortada. Beşiktaş'tan sözleşmemdeki paramı almadan bir yere gitmem” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

KARTAL SIVOK VE FERRARİ'Yİ GÖNDERMEK İSTİYOR
Önce kupadaki Gaziantepspor, ardından ligdeki Sivasspor maçları öncesinde ısınırken sakatlanan ve sezonu kapatan İtalyan oyuncuyu bedelsiz göndermeye çalışan Beşiktaş Yönetimi'nin, bu oyuncunun avukatıyla sezon sonunda sıkı bir pazarlığa girişeceği bildirildi. Siyah-beyazlıların, yıllık 2.5 milyon euro alan Ferrari'nin kalan bir yılını ödemeden bedelsiz olarak göndermeyi planladığı ifade edildi. Ayrıca Sivok ile de yolları ayırmanın planları yapılıyor.

BÜTÜN PARASINI ALDI
Arkadaş çevresine Beşiktaş'tan ayrılmasının zor olduğunu belirten Ferrari, yaşadığı sakatlıklar nedeniyle çok az sayıdaki maçta forma giyerken, İtalyan oyuncu sözleşmesi gereği şu ana kadar olan bütün parasını aldı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com